2022-09-13

Leszek Mellibruda: Wiedziałem, że z Dodą nie będzie lekko...

0

Dorota Rabczewska podjęła wyzwanie publicznego eksperymentu, w którym spotyka się z wybranymi mężczyznami i omawia te relacje z psychologiem. Analizuje swoje zachowanie i to, jak mogłaby je zmienić, aby poukładać życie prywatne. Leszek Mellibruda w wywiadzie dla POLSAT.PL opowiada o tym, na czym polegała trudność pracy jego oraz gwiazdy w programie „Doda. 12 kroków do miłości”.

Oglądaj Doda. 12 kroków do miłości online na polsatgo.pl.

Po co Doda to robi?
Dla artystki celem programu jest nie tylko znalezienie partnera na całe życie, ale też eksperyment, który pozwoli jej poznać siebie i mechanizmy, które do tej pory sprawiały, że jej związki nie były udane. Razem z psychologiem Leszkiem Mellirudą rozmawia o bolesnych i intymnych aspektach swojego życia, o których nie wiedzieli fani ani media. To wielki wysiłek emocjonalny i odważne posunięcie!

Pierwsze spotkanie psychologa z Dodą
Praca nad takim programem to wyzwanie zarówno dla artystki, jak i dla prowadzącego ją przez tę autoanalizę specjalisty. Leszek Mellibruda nie znał wcześniej Doroty Rabczewskiej. Opierając się o zasłyszane informacje i rozmowy z producentami programu wiedział, że podejmuje się odważnego zadania. - Spodziewałem się, że nie będzie lekko. Ale chwilami nie spodziewałem się, że aż tak! - mówi żartobliwie.

Problem leży w głowie
Leszek Mellibruda w rozmowie z POLSAT.PL wyjaśnia, na czym polega wyzwanie w pracy przy programie. Jego zdaniem to eksperyment na samym sobie. – O ile zakochanie jest w całym ciele, to miłość jest w głowie. A głowa często już dawno poukładała większość z tego, co wiemy na temat miłości. W związku z tym zmiana polega na tym, aby zmierzyć się z własną głową, własnymi myślami o przeszłości, teraźniejszości, o sobie i o innych ludziach. To wcale nie jest proste. Wymaga wysiłku - podsumowuje psycholog.

Osobowość i wiedza
Ekspert programu „Doda. 12 kroków do miłości” podkreśla, że trudność w kształtowaniu siebie nie dotyczy tylko pracy z Dodą, ale tej każdej innej osoby, która ma mocną osobowością i dużą wiedzę na temat siebie i swojego życia. Czy rozmowy z psychologiem pomagają bohaterce programu? Jak wpływa to na jej poszukiwania drugiej połówki?

  

Doda. 12 kroków do miłości w sobotę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze