2022-09-24

„DODAtek. 12 kroków do miłości” - odcinek 4. Oglądaj!

0

Kiedy już mogłoby się wydawać, że kandydat spełnia przynajmniej część kryteriów, pojawia się jakiś zgrzyt. Miłosne związki Doroty Rabczewskiej, znanej fanom jako Doda, nie ułożyły się właściwie, ale artystka chce kochać i być kochana. Postanowiła spróbować czegoś totalnie nowego i poddać się eksperymentowi przed kamerami Polsatu. Na dodatkowe emocje zaprasza Polsat Go! Oglądaj „DODAtek. 12 kroków do miłości”.

Oglądaj DODAtek. 12 kroków do miłości online na polsatgo.pl.

Magia słów
Doda otrzymuje wiele komplementów, ale czy potrafi nimi obdzielać innych? - Jak już mi się coś podoba, bardzo lubię mówić to non stop, bo chcę, żeby ta osoba naprawdę poczuła się dowartościowana - wyjaśnia Leszkowi Mellibrudzie. Zdaniem psychologa przestała skupiać się na punktowaniu wad kandydatów i nareszcie dostrzega ich zalety. Ekspert również usłyszał coś miłego na swój temat…

„Moja, twoja i obrocik”
Śpiew? No pewnie! Ale taniec? I to jeszcze w parach? - Chyba muszę się tego nauczyć - mówi Doda pierwszemu z kandydatów w czwartym odcinku. Kuba opowiada jej o dokonaniach siostry, instruktorki salsy i mamy tancerki, choć sam przyznaje, że stawia raczej na styl dowolny. - Ja chyba też - artystka dołącza do klubu freestylowców i zdradza, co się z nią dzieje, gdy ktoś ją prosi do tańca.

Nie ma takiej opcji
- A w życiu! - denerwuje się Doda, zapytana o jej doświadczenia z używkami, także w kontekście nałogów jej byłych partnerów. - To nie jest tak, że jestem święta. Ja próbowałam wszystkich narkotyków świata, wypiłam morze alkoholu. Po to, żeby właśnie wiedzieć, że tego nie chcę robić na co dzień! - zaznacza z całą stanowczością. Okazuje się, że jest jeszcze coś, czego chciałaby, ale się boi!

Na łonie natury
Drugi z kandydatów czwartego odcinka zrobił bardzo dobre wrażenie na Dodzie. Daniel nie dość, że zabrał ją na konną przejażdżkę, to jeszcze... ładnie pachniał. Długowłosy mężczyzna spodobał się artystce także z urody i dlatego, że jest „na wyższym etapie zrozumienia własnego ciała i dbania o siebie”. No i jest weganem. - Oni są bardzo spokojni na tych strączkowych - podsumowuje z przekąsem, zauważając różnicę w temperamencie mężczyzny względem mięsożernych.

Kapsuła czasu
A może tak zapakować wszystko, co było w przeszłości i wysłać gdzieś w niepamięć? Leszek Mellibruda chciał się dowiedzieć, czy to jest możliwe w przypadku Dody i jak zareaguje na tak postawione pytanie. Co usłyszał ekspert „Doda. 12 kroków do miłości” i co ustalił na kolejne spotkania z gwiazdą?

„DODAtek. 12 kroków do miłości” - zobacz odcinek 4:

„DODAtek. 12 kroków do miłości” w sobotę około godz. 21:00 w Polsat Go, a Doda. 12 kroków do miłości w sobotę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze