2022-09-17

„DODAtek. 12 kroków do miłości” - odcinek 3. Oglądaj!

0

Praca nad sobą przynosi efekty, a kolejni kandydaci dostarczają jej nowych pożytecznych doświadczeń. Miłosne związki Doroty Rabczewskiej, znanej fanom jako Doda, nie ułożyły się właściwie, ale artystka chce kochać i być kochana. Postanowiła spróbować czegoś totalnie nowego i poddać się eksperymentowi przed kamerami Polsatu. Na dodatkowe emocje zaprasza Polsat Go! Oglądaj „DODAtek. 12 kroków do miłości”.

Oglądaj DODAtek. 12 kroków do miłości online na polsatgo.pl.

Zawsze na topie
Fani artystki doskonale wiedzą, że królowa jest tylko jedna. Ale nie tylko na scenie, bo królowa pragnie być najważniejsza także prywatnie. Z kimś najbliższym. - Jak ja muszę walczyć o to pierwsze miejsce, prosić się o tę miłość, to więcej niż pewne, że on pierwszego miejsca u mnie mieć nie będzie - podkreśla, jakiego mężczyzny u swojego boku nigdy nie zaakceptuje.

Stosunek do pieniędzy
Zarabianie głosem jest zazwyczaj obciążające dla strun głosowych podczas długiej kariery, ale Doda - zapytana podczas pierwszej randki trzeciego odcinka - wyjaśnia Mateuszowi, że chyba wie, dlaczego nie ma z tym żadnych problemów. Pada odpowiedź w jej stylu. Mężczyznę ciekawi także, jak artystka zarządza finansami. - Całe życie czuję taką odpowiedzialność, że muszę być zabezpieczona - zdradza.

Tajemnice znaków zodiaku
Dzięki horoskopom można sobie zbudować ogólne wyobrażenie o cechach charakteru. Miesiąc, data, kilka skojarzeń. Dobry pretekst do rozmowy o wadach i zaletach. Obaj kandydaci z trzeciego odcinka zostali przepytani pod tym kątem. Co sądzi o skorpionach, gdy okazał się nim Mateusz i jak zareagowała na to, że Łukasz to ryby?

Najważniejsze jest…
Praca? Nie! Kariera? Nie! - Jak mam do wyboru kogoś, kogo kocham i te wszystkie inne rzeczy, to się nawet nie zastanawiam - mówi. - To jest coś strasznego wracać samemu do hotelu po każdym koncercie - opowiada Leszkowi Mellibrudzie o tym, jak dotyka ją samotność. Czego dowiedział się od niej Łukasz o show-biznesie, przyjaźni i sportowej pasji?

„DODAtek. 12 kroków do miłości” - zobacz odcinek 3:

„DODAtek. 12 kroków do miłości” w sobotę około godz. 21:00 w Polsat Go, a Doda. 12 kroków do miłości w sobotę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze