2022-09-10

„DODAtek. 12 kroków do miłości” - odcinek 2. Oglądaj!

Dobrze wie, czego chce i wie, kogo chce, ale czy jest taki mężczyzna, z którym spędzi resztę życia? Miłosne związki Doroty Rabczewskiej, znanej fanom jako Doda, nie ułożyły się właściwie, ale artystka chce kochać i być kochana. Postanowiła spróbować czegoś totalnie nowego i poddać się eksperymentowi przed kamerami Polsatu. Na dodatkowe emocje zaprasza Polsat Go! Oglądaj „DODAtek. 12 kroków do miłości”.

Oglądaj DODAtek. 12 kroków do miłości online na polsatboxgo.pl.

„Możemy nimi sterować”
Ekspert programu Leszek Mellibruda, robi wszystko, żeby dotrzeć do sedna problemu bohaterki. Dobrze postawione pytania to klucz do…postawienia kolejnych pytań. Gdy Doda wskazuje, co tak naprawdę dla niej oznaczają emocje, pojawiają się fachowe sugestie, jak powinna je kontrolować. Reakcje na analizy psychologa są bardzo wymowne…

Pierwiastek mówcy i nauczyciela
- Kiedyś chciałam zostać mniszką - opowiada Doda na pierwszej randce w drugim odcinku. Trzeci kandydat Arek nie dowierza i wprost przyznaje, że nie wyobraża sobie jej w tej roli. Wokalistka podaje nawet bardzo konkretny powód, który powstrzymał ją przed pójściem do klasztoru.

To była skrajna „patola”
Seksoholik, narkoman, alkoholik, mitoman. O kim mowa? Oto byli partnerzy Dody, których jednym tchem wymienia drugiemu kandydatowi w drugim odcinku. Wiktor się tylko uśmiecha. - Bo oni mi dawali emocje, które były dla mnie rajcujące i stymulujące, ale toksyczne - potwierdza jego przypuszczenia, że takich facetów do siebie przyciąga. Czy po tych doświadczeniach nie chce już szukać partnera wśród łobuzów?

Dobre cechy i „numery, że szok”
Kiedy Doda jest szczęśliwa? Na tak postawione pytanie przez Leszka Mellibrudę, artystka wymienia kilka sytuacji, które dają jej takie poczucie. Czego się boi? Podczas drugiej randki podzieliła się swoimi najgorszymi traumami z Wiktorem. To trzeba koniecznie zobaczyć!

„DODAtek. 12 kroków do miłości” - zobacz odcinek 2:

„DODAtek. 12 kroków do miłości” w sobotę około godz. 21:00 w Polsat Go, a Doda. 12 kroków do miłości w sobotę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat