2022-07-10

„Sekrety rodziny”: Sytuacje wywołujące lęk o przyszłość

Każdy odcinek serialu „Sekrety rodziny” to poruszająca historia bohatera, który odkrywa zaskakujące fakty dotyczące swoich najbliższych. Wstydliwe, upokarzające i kontrowersyjne dramaty rodzą pytanie o zaufanie. Czy rodzinne więzi są na tyle silne, że zniosą każdą próbę? Oglądaj odcinki 260, 261, 262, 263 i 264 serialu od 11 do 15 lipca w Polsacie.

Oglądaj Sekrety rodziny online na polsatboxgo.pl.

„Sekrety rodziny” - odcinek 260: Niewinna

Szesnastoletnia Matylda Oleszko ucieka z lekcji, żeby zrobić niespodziankę swojemu chłopakowi. Korzystając z nieobecności rodziców, chce z nim spędzić trochę czasu sam na sam. Nieoczekiwanie w domu wpada na nieznajomą młodą kobietę, która twierdzi, że jest jej daleką kuzynką. Matylda jest jednak podejrzliwa, nigdy wcześniej o niej nie słyszała. Z pomocą swojego chłopaka próbuje dowiedzieć się czegoś na temat Anny. Odkrywa, że rodzice od początku nie byli z nią szczerzy i zataili istotne fakty dotyczące kuzynki. Jak poznanie prawdy wpłynie na dalsze życie Matyldy?

„Sekrety rodziny” - odcinek 261: Anonim

Do niewielkiego miasteczka przyjeżdża młoda, ambitna dziennikarka - Wiktoria Kaczmarek. Kobieta chce przeprowadzić wywiad z właścicielem lokalnej spalarni śmieci – Mirosławem Sochackim. Na miejscu odkrywa, że mężczyzna nie żyje. Jest rozczarowana wiadomością o jego śmierci i utratą dziennikarskiego tematu. Redaktor naczelny każe jej wracać, jednak Wiktoria szuka powodu, by zostać i napisać artykuł. Nieoczekiwanie w hotelu otrzymuje anonim, z którego wynika, że powinna się bliżej przyjrzeć sprawie Mirosława i jego interesom. Kobieta rozpoczyna dziennikarskie śledztwo, narażając się na niebezpieczeństwo.

„Sekrety rodziny” - odcinek 262: Terapeuta

Grzegorz prowadzi gabinet psychoterapii naprzeciwko konkurującego z nim Jacka, który zajmuje się pseudopsychologią. Pewnego dnia Jacek przychodzi zdenerwowany pod gabinet Grzegorza i ostrzega go, że ktoś złożył na niego doniesienie na prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa. Grzegorz wyśmiewa mężczyznę i cieszy się jego nieszczęściem. Wkrótce jednak to jemu ktoś zaczyna szargać opinię, usiłując zniszczyć dotychczasowy dorobek naukowy i życie rodzinne. Z pomocą Jacka Grzegorz postanawia za wszelką cenę dowiedzieć się, kto stoi za tą kryminalną intrygą.

„Sekrety rodziny” - odcinek 263: Błąd w sztuce

Magda przyjmuje na SOR-ze starszą kobietę, Mariolę. Pacjentce towarzyszy dorosły syn, Konrad. Między młodymi ludźmi nawiązuje się nić sympatii i zaczynają się spotykać. Gdy dowiaduje się o tym matka Konrada, robi parze awanturę. Następnego dnia Magda zostaje zawieszona w pracy w związku z oskarżeniem o błąd w sztuce lekarskiej. Odkrywa, że oskarżyła ją Mariola. Młoda lekarka postanawia dowiedzieć się, dlaczego starsza pani bojkotuje nowy związek swojego syna.

„Sekrety rodziny” - odcinek 264: Wpadka

Znany dziennikarz Czarek prowadzi bujne życie erotyczne. Pewnego dnia miłosne igraszki z jedną z kochanek przerywa dzwonek do drzwi. Czarek znajduje na wycieraczce małego chłopca i list, z którego wynika, że jest ojcem dziecka. Mężczyzna prosi o pomoc swojego przyjaciela Rafała i siostrę Violę. Przy ich wsparciu rozpoczyna poszukiwania matki malucha. Nie jest to łatwe, ponieważ Czarek miał wiele romansów.

Sekrety rodziny od poniedziałku do piątku o godzinie 17:40 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat