2022-07-03

„Sekrety rodziny”: Poszukiwania prawdy i przykre odkrycia

0

Każdy odcinek serialu „Sekrety rodziny” to poruszająca historia bohatera, który odkrywa zaskakujące fakty dotyczące swoich najbliższych. Wstydliwe, upokarzające i kontrowersyjne dramaty rodzą pytanie o zaufanie. Czy rodzinne więzi są na tyle silne, że zniosą każdą próbę? Oglądaj odcinki 255, 256, 257, 258 i 259 serialu od 4 do 8 lipca w Polsacie.

Oglądaj Sekrety rodziny online na polsatgo.pl.

„Sekrety rodziny” - odcinek 255: Poważne zarzuty
Siedemnastoletnia Basia Krawiec wychowuje się bez ojca. Jej matka Agata wyszła po raz drugi za mąż za Arka, ale nastolatka nie lubi ojczyma. Od pewnego czasu dziewczyna sprawia problemy wychowawcze: opuściła się w nauce, wagaruje i non stop wszczyna kłótnie. W końcu ucieka z domu. Po nocy spędzonej w parku wraca w towarzystwie policjantów, którzy aresztują jej ojczyma. Okazuje się, że Basia oskarżyła go o molestowanie. Agata staje po stronie męża, obwiniając za wszystko zbuntowaną nastolatkę. Czy zarzuty stawiane przez Basię okażą się prawdziwe?

„Sekrety rodziny” - odcinek 256: Życie w kłamstwie
Osiemnastoletnia Olga Kalitko opiekuje się swoją matką - Marią, która niedawno przeszła zawał i jest w ciężkim stanie. Na łożu śmierci kobieta wyznaje, że tak naprawdę jest jej babcią, a biologiczna matka dziewczyny, czyli córka Marii - zginęła tragicznie, kiedy Olga była noworodkiem. Na pogrzebie Marii pojawia się tajemniczy mężczyzna. Przedstawia się jako przyjaciel rodziny, który mieszkał za granicą.

„Sekrety rodziny” - odcinek 257: Konsekwencje ucieczki
Joanna i Mirek starają się o dziecko. Niespodziewanie mężczyzna oznajmia, że dostał ciekawą propozycję pracy w innym mieście i musi wyjechać. Joanna podejrzewa, że mężczyzna próbuje uciec od rodzinnych problemów. Jej obawy szybko się potwierdzają...

„Sekrety rodziny” - odcinek 258: Prywatne śledztwo
W niewielkiej miejscowości dochodzi do napadu na jubilera. Skradzioną biżuterię przypadkowo znajdują Tymon i jego niewidoma kuzynka. Młodzi postanawiają przeprowadzić prywatne śledztwo. Kierują podejrzenia w stronę swojego wujka, Tadeusza. Nie wiedzą jednak, czy mogą poinformować o nich policję, ponieważ nie mają dowodów.

„Sekrety rodziny” - odcinek 259: Przepowiednia
Malwina odwiedza swoją przyjaciółkę Judytę, która jest wróżką. Ta widzi w kartach dwóch blondynów, którzy mają się niebawem pojawić w życiu jej klientki. Jeden ją oszuka, a drugi okaże się bardzo niebezpieczny. Malwina bagatelizuje te przepowiednie, jednak jej życie nieoczekiwanie się komplikuje.

Sekrety rodziny od poniedziałku do piątku o godzinie 17:40 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze