2022-06-19

„Sekrety rodziny”: Problemy sprawdzające siłę związków

Każdy odcinek serialu „Sekrety rodziny” to poruszająca historia bohatera, który odkrywa zaskakujące fakty dotyczące swoich najbliższych. Wstydliwe, upokarzające i kontrowersyjne dramaty rodzą pytanie o zaufanie. Czy rodzinne więzi są na tyle silne, że zniosą każdą próbę? Oglądaj odcinki 245, 246, 247, 248 i 249 serialu od 20 do 24 czerwca w Polsacie.

Oglądaj Sekrety rodziny online na polsatgo.pl.

„Sekrety rodziny” - odcinek 245: Wspomnienia
Podczas spotkania rodzinnego Liwia Siwiec słyszy od swojej 25-letniej córki Kariny szokujące wyznanie. Dziewczyna twierdzi, że podczas sesji terapeutycznych przypomniała sobie, że w dzieciństwie była świadkiem, jak jej ojciec usiłował zabić matkę. Liwia jest przerażona, zaczyna poważnie martwić się o córkę. Razem z mężem składają wizytę terapeucie, u którego leczy się Karina. Po powrocie do domu mąż Liwii zostaje zabrany na przesłuchanie. Czy wspomnienia z dzieciństwa są prawdziwe?

„Sekrety rodziny” - odcinek 246: Podejrzenie niewierności
41-letnia Mariola Brzuska to była miss regionu, która na konkursie poznała swojego męża - Zbyszka. Para była nierozłączna, ale kobieta od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje. Stała się rozrzutna, kupuje drogie ubrania i spędza mnóstwo czasu w salonach piękności. W końcu oświadcza, że jedzie na turnus do spa. Zbyszek zupełnie przypadkiem odkrywa w „chmurze” rodzinnej roznegliżowane zdjęcie swojej żony. Zaczyna podejrzewać, że jego ukochana ma romans. Czy tajemnice Marioli doprowadzą do rozpadu jej małżeństwa?

„Sekrety rodziny” - odcinek 247: Ofiary przemocy
W rodzinie Łabęckich dochodzi do dramatycznych wydarzeń. Hania najstarsza córka Anety i Darka zostaje pobita, a ich najmłodszy niepełnosprawny syn Adam porwany. Wkrótce przychodzi wiadomość, w której porywcze domagają się okupu. Zrozpaczona Aneta nie chce powiadamiać policji, co nie podoba się Darkowi. Konflikt między małżonkami oraz kłopoty wychowawcze z trzecim dzieckiem, siedemnastoletnim Tymonem odsłaniają kolejne ukryte dotąd sekrety rodziny.

„Sekrety rodziny” - odcinek 248: Uratować małżeństwo
24-letnia Jagoda Kostrzewa po zdaniu egzaminu magisterskiego wraca do rodzinnego domu. Jej niezapowiedziany przyjazd ma być niespodzianką dla rodziców. Po przybyciu na miejsce dziewczyna dowiaduje się, że jej ojciec wyprowadził się z domu, a matka zamieszkała z innym mężczyzną, w dodatku kiedyś przyjacielem ojca - Adamem. Jagoda jest wściekła, robi matce awanturę. Za wszelką cenę próbuje doprowadzić do wyprowadzki Adama i ponownego zejścia się rodziców. Co zrobi, gdy odkryje prawdziwą przyczynę ich rozstania?

„Sekrety rodziny” - odcinek 249: Tajemnice ukochanego
Monika marzy o ślubie ze swoim partnerem Maćkiem. Mężczyzna jednak odmawia. Dziewczyna wyznaje matce, że ukochany od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje. Ma swoje tajemnice, medytuje i często bywa nieobecny. Beata jest pewna, że partner córki jest śmiertelnie chory. Postępem zdobywa jego włos i poddaje go badaniom.

Sekrety rodziny od poniedziałku do piątku o godzinie 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat