2022-06-06

„Sekrety rodziny”: Zaufanie wystawione na próbę

Każdy odcinek serialu „Sekrety rodziny” to poruszająca historia bohatera, który odkrywa zaskakujące fakty dotyczące swoich najbliższych. Wstydliwe, upokarzające i kontrowersyjne dramaty rodzą pytanie o zaufanie. Czy rodzinne więzi są na tyle silne, że zniosą każdą próbę? Oglądaj odcinki 236, 237, 238, 239 i 240 serialu od 6 do 10 czerwca w Polsacie.

Oglądaj Sekrety rodziny online na polsatboxgo.pl.

„Sekrety rodziny” - odcinek 236: Lepkie rączki
21-letnia Kasia Barańska od niedawna jest studentką architektury. Pewnego dnia jej matka zupełnie przypadkiem odkrywa, że ukochana córka kłamie. Wszystko wskazuje na to, że Kasia dziewczyna w złe towarzystwo i zaczęła brać narkotyki. Kasia coraz bardziej oddala się od rodziny. Czy jej rodzicom uda się odzyskać córkę?

„Sekrety rodziny” - odcinek 237: Małżeństwo idealne
Młoda, piękna kobieta, Inga Szajer, zostaje porwana. Jej mąż Filip, bogaty biznesmen, rozpacza, ale boi się powierzyć sprawę policji. Do jego domu wprowadza się matka, która chce być podporą w trudnych chwilach. Kobieta radzi wtajemniczyć w sprawę kuzyna, który skończył właśnie kurs detektywistyczny. Grzegorz zaczyna badać sprawę i ustala, że Inga miała romans z młodym artystą, który był bardziej namiętny i intelektualny niż jej chłodny, wyrachowany mąż. Czy Filipowi uda się odzyskać żonę?

„Sekrety rodziny” - odcinek 238: Chłopiec
Maciej i Ewa Pawłowscy wychowują razem dziesięcioletniego Marcela. Chłopiec dotychczas nie stwarzał problemów, ale pewnego dnia rodzice dostają telefon ze szkoły z informacją, że ich syn pobił się z kolegą. Po spotkaniu ze szkolnym pedagogiem matka Marcela zaczyna podejrzewać, że z jej pociechą dzieje się coś niedobrego. Nakrywa syna na kolejnych kłamstwach. Poważnie zaczyna zastanawiać się, czy jej mąż byłby w stanie skrzywdzić chłopca i czy właśnie to może być powodem jego dziwnego zachowania. Czy prawda wyjdzie na jaw?

„Sekrety rodziny” - odcinek 239: Z miłości
Były rockman i samotny ojciec nastolatki, Krzysiek Zawadzki, poznaje na terapii AA Marzenę. Spędzają razem coraz więcej czasu, aż w końcu nawiązują bliższą relację. Romans kwitnie do czasu, gdy podczas wizyty w mieszkaniu kobiety, zupełnie przypadkiem, wychodzi na jaw, że Krzysztof siedział w więzieniu. Marzena wybacza partnerowi kłamstwo. Na ich drodze do szczęścia staje jednak Sara, córka Krzysztofa, która początkowo nie akceptuje nowego związku ojca. Czy uczucie Marzeny i Krzysztofa przezwycięży wszystkie przeciwności?

„Sekrety rodziny” - odcinek 240: Wewnętrzne informacje
Ewa odkrywa, że jej mąż, Norbert, ma romans. Kiedy dowiaduje się, gdzie mieszka jego kochanka, jedzie i robi jej awanturę. Okazuje się jednak, że mężczyzna oszukiwał również Mariolę, wmawiając jej, że jest samotny. Kobiety obmyślają plan zemsty, polegający na uprzykrzaniu Norbertowi życia. Z czasem wychodzą na jaw kolejne sekrety mężczyzny, z którymi zarówno żona, jak i kochanka muszą się zmierzyć.

Sekrety rodziny od poniedziałku do piątku o godzinie 17:40 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat