2022-06-12

„Sekrety rodziny”: Każdy ma jakąś mroczną tajemnicę

0

Każdy odcinek serialu „Sekrety rodziny” to poruszająca historia bohatera, który odkrywa zaskakujące fakty dotyczące swoich najbliższych. Wstydliwe, upokarzające i kontrowersyjne dramaty rodzą pytanie o zaufanie. Czy rodzinne więzi są na tyle silne, że zniosą każdą próbę? Oglądaj odcinki 241, 242, 243 i244 serialu od 13 do 17 czerwca w Polsacie.

Oglądaj Sekrety rodziny online na polsatgo.pl.

„Sekrety rodziny” - odcinek 241: Kto jest ojcem?
Karol i Marta Nowaccy spodziewają się pierwszego dziecka. Trwa akcja porodowa, przyszły tata zniecierpliwiony czeka na szpitalnym korytarzu. W końcu wychodzi do niego pielęgniarka. Karola jednak niepokoi dziwne zachowanie kobiety, chce jak najszybciej zobaczyć jego żonę i syna. Podejrzewa, że coś poszło nie tak. Po wejściu do sali poporodowej odkrywa, że jego syn wygląda inaczej, niż tego oczekiwał. Zaczyna podejrzewać, że Marta miała romans, a nowo narodzone dziecko jest tego owocem.

„Sekrety rodziny” - odcinek 242: Ataki paniki
27-letnia Eliza Dąbrowa pracuje jako charakteryzatorka. W wolnych chwilach uczęszcza na warsztaty z improwizacji. Podczas jednego z tych spotkań ma atak paniki, po którym traci przytomność i trafia do szpitala. Kiedy na miejscu zjawia się jej narzeczony, Piotrek, okazuje się, że kobieta wypisała się na własne życzenie i nie wyraziła zgody na udzielenie informacji na temat jej zdrowia. Eliza po powrocie do domu udaje, że nic się nie stało, ale Piotrka niepokoi jej dziwne zachowanie. Zaczyna prowadzić śledztwo, które doprowadza go do odkrycia mrocznej tajemnicy. Czy sekret Elizy wpłynie na jej relacje z narzeczonym i odmieni ich życie?

„Sekrety rodziny” - odcinek 243: Teczka spod szafy
Podczas przeprowadzki 17-letnia Amelia znajduje dokumenty adopcyjne, które szybko chowa przed nią matka. Pod wpływem nalegań i szantażu rodzice, Monika i Tomek, opowiadają, że kiedyś adoptowali dziecko - syna przyjaciół, którzy zginęli w wypadku. Dziecko krótko po adopcji jednak zmarło. Nastolatka postanawia zweryfikować słowa rodziców i odkrywa, że ją okłamali. Jest przekonana, że to ona została adoptowana. Postanawia zrobić test, który potwierdza jednak, że Monika i Tomek są jej biologicznymi rodzicami. Wkrótce Amelia natrafia jednak na ślad, który prowadzi ją do odkrycia mrocznego sekretu jej rodziny.

„Sekrety rodziny” - odcinek 244: Ciotka z Ameryki
Życie Kuby Janeckiego zmienia się niespodziewanie w dniu osiemnastych urodzin, kiedy w jego domu zjawia się tajemnicza kobieta z amerykańskim akcentem. Szybko okazuje się, że to Mary - ciotka, która od lat mieszka za oceanem. Chłopak odkrywa, że kobieta jest mocno skonfliktowana z jego matką, a jedną z przyczyn sporu są pieniądze. Osiemnastolatek rozpoczyna śledztwo, podczas którego wychodzi na jaw, że siostry straciły ze sobą kontakt, po tym jak obie zakochały się w tym samym mężczyźnie. Czy Kubie uda się pogodzić pokłócone ze sobą kobiety?

Sekrety rodziny od poniedziałku do piątku o godzinie 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze