2022-06-27

„Sekrety rodziny”: Straszne historie rodziców i ich dzieci

0

Każdy odcinek serialu „Sekrety rodziny” to poruszająca historia bohatera, który odkrywa zaskakujące fakty dotyczące swoich najbliższych. Wstydliwe, upokarzające i kontrowersyjne dramaty rodzą pytanie o zaufanie. Czy rodzinne więzi są na tyle silne, że zniosą każdą próbę? Oglądaj odcinki 250, 251, 252, 253 i 254 serialu od 27 czerwca do 1 lipca w Polsacie.

Oglądaj Sekrety rodziny online na polsatgo.pl.

„Sekrety rodziny” - odcinek 250: Siostrzyczka
Siedemnastoletnia Basia Krawiec wychowuje się bez ojca. Jej matka Agata wyszła po raz drugi za mąż za Arka, ale nastolatka nie lubi ojczyma. Od pewnego czasu dziewczyna sprawia problemy wychowawcze: opuściła się w nauce, wagaruje i non stop wszczyna kłótnie. W końcu ucieka z domu. Po nocy spędzonej w parku wraca w towarzystwie policjantów, którzy aresztują jej ojczyma. Okazuje się, że Basia oskarżyła go o molestowanie. Agata staje po stronie męża, obwiniając za wszystko zbuntowaną nastolatkę. Czy zarzuty stawiane przez Basię okażą się prawdziwe?

„Sekrety rodziny” - odcinek 251: Biała dama
Mariola i Wojciech Biernaccy mieszkają w starym rodzinnym domu kobiety. Mariola jest bardzo do niego przywiązana. Od czasu do czasu odwiedza ich nastoletni syn Bartek. Pewnej nocy w domu zaczynają się dziać dziwne rzeczy, oczom domowników ukazuje się… biała dama. Szukając pomocy, zrozpaczona Mariola kontuje się z wróżką Adelajdą, która informuje ją, że jeśli się nie wyprowadzą, któremuś z domowników może stać się coś złego. Podczas odkrywania sekretu, Mariola natrafia na mroczne historie swojej rodziny.

„Sekrety rodziny” - odcinek 252: Niechciana ciąża
Podczas domowych porządków Marta znajduje kobiecą bieliznę. Podejrzewa, że mąż ją zdradza, ten jednak nie przyznaje się do winy. Wkrótce do Wiktora przychodzi jego była partnerka Kamila i informuje go, że jest z nim w ciąży. Między narzeczeństwem dochodzi do awantury, podczas której Marta wyrzuca Wiktora z domu. Mimo że badania potwierdzają jego ojcostwo, mężczyzna ma tylko jeden cel - przekonać Martę, by mu wybaczyła i uwierzyła w jego niewinność.

„Sekrety rodziny” - odcinek 253: Bliźniacy
Jerzy Kaczmarczyk jest ojcem bliźniaków dwujajowych, dziewiętnastolatków Antka i Staśka. Mężczyzna potrzebuje przeszczepu wątroby, ale badania wykazują, że Antek nie może zostać dawcą, bo nie jest jego synem. Jerzy podejrzewa, że żona go zdradziła, jednak kolejne badanie wykazuje, że drugi bliźniak, Stasiek może być dawcą, i zostaje potwierdzone, że jest synem biologicznym Jerzego. Jak skomplikowana okaże się prawda o tej rodzinie? Czy Jerzy odzyska zdrowie?

„Sekrety rodziny” - odcinek 254: Miał być syn!
Mariusz Strużyński pędzi do szpitala ze swoją żoną Moniką, która właśnie zaczęła rodzić. Podczas porodu mężczyzna mdleje. Po odzyskaniu przytomności dowiaduje się, że ma zdrowego syna. Ta informacja jest dla niego szokująca, on i żona spodziewali się dziewczynki. Kilka dni później Strużyńscy wracają do domu, ale Mariusz nadal nie potrafi zaakceptować, że ma syna zamiast córki. Monika zwraca uwagę na dziwne zachowanie męża, który unika kontaktu z dzieckiem. Mariusz próbuje się tłumaczyć, ale żona mu nie wierzy. Z pomocą przyjaciółki próbuje dowiedzieć się, co ukrywa jej mąż.

Sekrety rodziny od poniedziałku do piątku o godzinie 17:40 w Polsacie.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze