2022-05-14

„Kowalscy kontra Kowalscy” - odcinek 41: Miłosny zawód

0

Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Diana wyznaje Nikodemowi, że nie jest gotowa na ślub! Co więcej, przyznaje się, że nie jest w ciąży, a historię zmyśliła na swoje potrzeby. Młody Kowalski jest w szoku. Rodzina współczuje mu nagłej straty partnerki, ale mimo tego świętują razem w restauracji.

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na polsatgo.pl.

Nieplanowane spotkanie
Na obiedzie zjawia się gość - nowa dziewczyna Janka... Anna i Piotr nie mogą uwierzyć własnym oczom. Laura triumfuje, ponieważ udaje  się jej wprowadzić zamęt w rodzinie byłego partnera. Kowalscy nie są w stanie zaakceptować związku chłopaka z o wiele starszą kobietą, ale Anna próbuje udawać przed Laurą, że ta sytuacja jej kompletnie nie przeszkadza.

Stara miłość
Gdy Diana zrywa z Jankiem i odwołuje ślub, on niewiele myśląc, udaje się do domu swojej byłej. Chce z nią porozmawiać i przeprosić za to, że musiała tyle przez niego przejść. Oznajmia jej również, że chce z nią być, że jest miłością jego życia i zrobi wszystko, żeby naprawić to, co było między nimi. Ela jest zaskoczona, ale nie do końca cieszy się z wizyty przyjaciela.

Przysługa za przysługę
Piotr prosi Laurę, aby zostawiła jego syna. Ona z premedytacją proponuje mu układ - zrobi to, jeśli on się do niej natychmiast przeprowadzi. Kowalski bije się z myślami, ponieważ kocha Annę, chce o nią walczyć, ale również dla dobra Janka jest w stanie zrobić wszystko. Kowalscy wpadają na pomysł urządzenia zasadzki na Laurę.

Czy Ela wybaczy Nikodemowi? Czy Laura wpadnie w pułapkę zastawioną przez Piotra i Annę?

Kowalscy kontra Kowalscy w sobotę o godz. 20:05 i 20:35 w Telewizji POLSAT.

Komentarze