2022-04-30

„Kowalscy kontra Kowalscy” - odcinek 37: Pomysł na biznes

Piotr przeżywa inwazję mrówek w swojej przyczepie, ale chce się ich pozbyć na własną rękę. W tym samym czasie Hamlet płaci Zenonowi, aby donosił mu na Kowalskiego. Kiedy mężczyźni szpiegują miejsca, w których stoi przyczepa, Hamlet jest przekonany, że Piotr produkuje w niej środki odurzające... Czy Kowalski wszedł w narkobiznes?

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na polsatboxgo.pl.

Zmiana ról
Zenon sprzedaje serwala, a za te pieniądze kupuje kozę, która ma zostać nową żywicielką rodziny. Bogata Kowalska od razu zabiera się za oporządzenie zwierzęcia. Jadzia w tym czasie przechodzi metamorfozę w salonie piękności. Od teraz biedna Kowalska zajmuje miejsce Anny w sercu Milany.

Wszystko dla pieniędzy
Piotr przyjmuje propozycję pracy jako menadżer w supermarkecie Hamleta. Ale właściciel sklepu nie ufa przyjacielowi do końca i postanawia wystawić go na próbę - chce wiedzieć, czy Piotr w każdej sytuacji będzie wobec niego lojalny. Tymczasem Henryk też chce zarobić trochę gotówki - dlatego kradnie ziemniaki od rolnika. Chce sprzedać je na targu w okazyjnej cenie pod chwytliwym hasłem marketingowym.

Zakład o honor
Janek chwali się kolegom w klasie, że spotyka się ze starszą od siebie kobietą. Koledzy mu nie wierzą, więc Janek musi im to udowodnić na własne oczy. Chłopcy po szkole idą do kawiarni, a tam Janek całuje namiętnie swoją nową dziewczynę... Jednak po chwili Kowalski widzi Laurę w towarzystwie innego mężczyzny i bez wahania stwierdza, że ta go zdradza. Z zazdrości wpada na niecny plan...

Na jaki plan wpadł młody Kowalski? Czy Piotr wszedł w narkobiznes? Czy Jadzia na dobre zajęła miejsce Anny?

„Kowalscy kontra Kowalscy” - sezon 2, zobacz odcinek 37:

Kowalscy kontra Kowalscy w sobotę o godz. 20:05 i 20:35 w Telewizji POLSAT.