2022-04-23

„Kowalscy kontra Kowalscy” - odcinek 36: Tajny pakt

0

Plan Janka, dzięki któremu Piotr i Anna mieli się pogodzić, przynosi efekt odwrotny od zamierzonego. W rodzinie Kowalskich szykuje się zatem i rozwód, i ślub. Jadwiga przyspiesza przygotowania do wesela Diany i Nikodema. Tymczasem przyszła panna młoda i Janek poznają nawzajem swoje sekrety. Jedyne, co mogą zrobić, to zawrzeć tajny pakt!

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na polsatgo.pl.

Salon sukni ślubnych
Jadwiga cieszy się, że Diana i Nikodem dali namówić się na ślub i wyznaczyli datę uroczystości. Angażuje się zatem w intensywne przygotowania. Razem z przyszłą synową wybiera się do salonu sukni ślubnych, który prowadzi jej koleżanka, Roma.

Janek zakochany?!
Kowalscy są zaniepokojeni zachowanie Janka. Chłopak jest wciąż zadowolony i uśmiechnięty, nawet pomimo problemów rodzinnych. Heniek podejrzewa, że syn ma problemy z narkotykami. Tymczasem za dobrym nastrojem Janka stoi kobieta! I to taka, której obecność wzbudzi w jego rodzinie co najmniej mieszane uczucia...

Miłosne sekrety
Diana nakrywa Janka na spotkaniu z Laurą. Chłopak z kolei zagląda do jej zakupów, dzięki czemu orientuje się, że jej ciąża jest zmyślona. Dziewczyna przyznaje się do kłamstwa. Młodzi zawierają pakt. Ale czy ich tajemnice na pewno są bezpieczne?

Co łączy Janka i Laurę? Kiedy kłamstwo Diany o ciąży wyjdzie na jaw?

„Kowalscy kontra Kowalscy” - sezon 2, zobacz odcinek 36:

Kowalscy kontra Kowalscy w sobotę o godz. 20:05 i 20:35 w Telewizji POLSAT.

Komentarze