2022-04-30

„Kowalscy kontra Kowalscy” - odcinek 38: Szczere zamiary

Za Piotrem pierwszy dzień w nowej pracy. Jednak rzeczywistość przerosła jego najśmielsze oczekiwania. Okazuje się bowiem, że pracownicy w supermarkecie Hamleta nie są do końca uczciwi wobec swojego szefa. Kierownik zaopatrzenia supermarketu namawia go do spółki, która ma być wymierzona przeciwko prezesowi...

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na polsatboxgo.pl.

Interesów ciąg dalszy
Rolnik, którego okradł Henryk, znajduje go na targu i robi mu ogromną awanturę. Na tym jednak nie koniec. W odwecie kradnie koła z samochodu Anny. Wściekły Kowalski postanawia ponownie skonfrontować się z mężczyzną. Tym razem musi przekonać go do współpracy, aby zażegnać stary konflikt. Czy będzie na tyle czarujący?

Po dniu w salonie piękności
Jadzia wraca z pracy po metamorfozie zrobionej przez pracownicę z salonu Milany. Wszyscy są pod wrażeniem tego, jak wygląda - oprócz Anny, która cały dzień musiała wykonywać obowiązki domowe i sprzątać za dwie. Bogata Kowalska wygląda coraz gorzej, a nie ma pieniędzy, aby o siebie zadbać. Jadzia dostrzega, że wyglądem zaczyna  dorównywać niedoścignionej kiedyś Annie.

Braterska sztama
Między Nikodemem i Dianą nie układa się najlepiej. Młody Kowalski zaczyna podejrzewać, że jego przyszła żona okłamuje go. Dziewczyna nie dba o zdrowie, szuka ekstremalnych przygód i w żaden sposób nie zachowuje się, jakby spodziewała się potomka. Nastolatek zwierza się z problemu bratu w szczerej rozmowie. Janek potwierdza jego obawy, ale później też rozmawia z Dianą...

Czy Nikodem odkryje prawdę? Czy Anna pogodzi się, z faktem, że Jadzia wygląda od niej lepiej? Czy Piotr będzie szczery wobec Hamleta?

„Kowalscy kontra Kowalscy” - sezon 2, zobacz odcinek 38:

Kowalscy kontra Kowalscy w sobotę o godz. 20:05 i 20:35 w Telewizji POLSAT.