2022-05-07

„Kowalscy kontra Kowalscy” - odcinek 39: Leśna przygoda

Od nienawiści do miłości jest tylko jeden krok. Szczególnie kiedy podróż przepełniona złością przeradza się w romantyczne nocne chwile w lesie... O ile jednak dla Piotra i Anny pojawia się szansa na odbudowanie relacji, o tyle Nikodem wciąż ma niepokojące podejrzenia względem narzeczonej. W zupełnie innym nastroju jest za to Janek. Tylko czy on także nie powinien zachować większej czujności?

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na polsatboxgo.pl.

Czas wziąć życie za rogi
Nikodem oznajmia rodzinie, że zamierza zrezygnować z nauki i znaleźć pracę, a po ślubie z Dianą chce się wyprowadzić z domu. Ze wszystkich Kowalskich tylko Heniek jest zachwycony pomysłem i dumny z syna. Jadwiga nie podziela jego entuzjazmu. Karze mu zająć się uczciwą pracą, żeby było ich stać na wynajem mieszkania dla Nikodema i jego nowej rodziny.

Szczególna noc
Anna wywozi do lasu Piotra wraz z jego przyczepą. Jest wściekła, chce pozbyć się męża raz na zawsze. Podczas nerwowej podróży okazuje się, że w samochodzie brakuje paliwa. W związku z tym Kowalska musi spędzić noc w lesie razem z Piotrem. Wspólny czas powoduje, że małżeństwo znów się do siebie zbliża. Nie pomogły starania i pomysły mężczyzny, pomoże przypadek?

Szczerość to podstawa?
Nikodem nadal dostrzega w zachowaniu Diany coś niepokojącego. Twierdzi jednak, że jej postawa spowodowana jest przedślubną depresją. Zaczyna się bardziej starać i pokazuje jej, jak bardzo zależy mu na rodzinie. W zupełnie innej sytuacji jest Janek, który coraz bardziej angażuje się w relację z Laurą...

Czy Laura i Diana na pewno są szczere z Jankiem i Nikodemem? Jak ułożą się stosunki Anny i Piotra po niespodziewanych wydarzeniach w lesie?

Kowalscy kontra Kowalscy w sobotę o godz. 20:05 i 20:35 w Telewizji POLSAT.