2022-05-07

„Kowalscy kontra Kowalscy” - odcinek 40: Ślubna gorączka

Czas na wielki dzień w rodzinie Kowalskich! Przygotowania do wesela Nikodema i Diany idą pełną parą, zbliżając przy tym... Annę i Alberta! Ale nie na wszystkich przedślubne wydarzenia mają dobry wpływ. Na ostatniej prostej przed ceremonią niewinne żarty Janka doprowadzają do sytuacji, która wszystkich zwala z nóg! Czy to ten moment, w którym tajemnice muszą wyjść na jaw?

Oglądaj Kowalscy kontra Kowalscy online na polsatboxgo.pl.

Wszystkie ręce na pokład
Dla Jadwigi i Heńka domowe przygotowania do tradycyjnego wesela to nic nadzwyczajnego. Praca wre, ale im bardziej starają się Kowalscy, tym mniej szczęśliwy jest wyraz twarzy panny młodej. Dla Diany galareta ze świńskich uszu, błyszczący garnitur przyszłego męża i kolorowa zastawa w prezencie to zdecydowanie nie jest ślub marzeń...

Tak miło jeszcze nie było
Anna zdecydowanie nie zamierza stać przy patelni i smażyć kotletów. Zamiast tego angażuje się w nakłonienie Alberta do przyjścia na ślub. Spotkanie przebiega w dość nieoczekiwany sposób. Ostatecznie wyraźnie zauroczony ojciec Diany i Anna rezerwują na przyjęcie weselna tę samą salę, która ma być prezentem dla pary młodej od Piotra i Jadwigi!

Ciocia Laura
Przygotowania i zakupy przed ślubem Diany i Nikodema nienajlepiej wpływają także na relację Laury i Janka. Chłopak nabiera wątpliwości, czy partnerka jest z nim zupełnie szczera. Po niezręcznej sytuacji w sklepie Laura zdecydowanie jednak rehabilituje się podczas wspólnej kolacji w restauracji.

Czy Diana zrezygnuje ze ślubu i wyjawi Kowalskim swoją tajemnicę? Co dalej z relacją Piotra i Anny?

Kowalscy kontra Kowalscy w sobotę o godz. 20:05 i 20:35 w Telewizji POLSAT.