2022-05-12

Ralph Kaminski: Polsat SuperHit Festiwal? To trzeba zobaczyć!

0

Gwiazda muzyki alternatywnej o debiucie na imprezie w Operze Leśnej. W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL Ralph Kaminski opowiada o przygotowaniach do wyjątkowego koncertu, który został zaplanowany drugiego dnia wydarzenia. Jak wokalista wyobraża sobie zakulisowe spotkania z innymi uczestnikami wydarzenia? Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo od piątku 20 maja do niedzieli 22 maja w Telewizji POLSAT.

Kiedyś widownia, dziś scena
Ralph Kamiński ujawnia, że w przeszłości pojawił się na imprezie Telewizji POLSAT. - Mi to miejsce się kojarzy z tym, jak dwanaście lat temu, jeszcze jako student Akademii Muzycznej, byłem tam z mamą na widowni. Był jubileusz Edyty Górniak i ogromnie mi się podobała ta cała atmosfera - wspomina artysta, który jest jedną z gwiazd Polsat SuperHit Festiwal 2022. - Długo czekałem na swoje zaproszenie (śmiech) - żartuje. - Na pewno festiwal jest legendarny i wspaniale, że on trwa tyle lat - dodaje w rozmowie z POLSAT.PL.

Występ z niespodzianką
Co muzyk przygotowuje na drugi dzień imprezy? - To występ składający się z dwóch części. Pierwszą z nich będzie mój projekt „Kora”, który towarzyszył mi przez ostatni rok. To będzie w pewien sposób pożegnanie z tym projektem - objaśnia. Część druga? Nie mogę o niej mówić, to trzeba zobaczyć! - zapowiada tajemniczo autor takich przebojów jak „Kosmiczne energie” i „Wszystkiego najlepszego”.

Festiwal od środka
Ralph Kaminski nie kryje podekscytowania debiutem na Polsat SuperHit Festiwal 2022. - Nie mam dużo doświadczenia w takich festiwalowych sytuacjach. Te, na których ja występowałem rządzą się innym klimatem - przyznaje artysta. - Tutaj jest dużo gwiazd, legend, diw... Może te diwy między sobą konkurują? - zastanawia się artysta. - Na pewno zobaczę to w końcu z pierwszego rzędu. Zajrzę w kulisy, bo one są najciekawsze - dodaje.

Co jeszcze Ralph Kaminski mówi o festiwalu Polsatu? Jakie wyzwania zawodowe czekają go w 2022 roku?

  

Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo od piątku 20 maja do niedzieli 22 maja od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze