2022-05-04

Beata Kozidrak: Każdy artysta marzy o takiej atmosferze

Wokalistka o emocjach, jakie towarzyszą jej podczas Polsat SuperHit Festiwal. Beata Kozidrak po raz kolejny wystąpi na scenie w Sopocie. W rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go mówi, dlaczego Opera Leśna to ulubione miejsce polskich artystów. Opowiada też, jak powstał utwór „Bliżej”, który wykona na koncercie „Radiowy Przebój Roku”. Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo od 20 do 22 maja od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Wieloletnie doświadczenie
Opera Leśna w Sopocie to miejsce, które Beata Kozidrak zna doskonale. Na Polsat SuperHit Festiwal 2021 królowa polskiej sceny zaprezentowała się wraz z zespołem Bajm w wyjątkowej odsłonie. Koncert „Płynie w nas gorąca krew”, podczas którego wykonała największe przeboje grupy, był ogromnym sukcesem i zostanie zapamiętany przez fanów grupy na długie lata. W Sopocie występowała oczywiście wielokrotnie. - Tych wspomnień jest bardzo dużo. Mogę, podsumowując te wszystkie emocje, powiedzieć, że zawsze było cudownie - komentuje. - Atmosfera jest taka, o jakiej może tylko pomarzyć artysta - podkreśla wokalistka.

Praca bez wysiłku
W rozmowie z POLSAT.PL Beata Kozidrak opowiada także o pracy nad hitem „Bliżej” z 2020 roku. - W momencie, kiedy usłyszałam podkład muzyczny, który puścił mi Duit, od razu miałam pomysł na melodię do tej piosenki - mówi gwiazda. - Gdyby w tamtym momencie gdzieś blisko było studio, szybciutko napisałabym tekst, weszła i nagrała go - wspomina. Podkreśla, jak ważna w takim procesie twórczym jest wena i przypływ dobrych wibracji. - Pomysł zrodził się bardzo szybko, lubię takie akcje, kiedy muzyka wywołuje u mnie pomysł na tekst i interpretację - zwraca uwagę. W 2021 roku premierowo ukazał się jej kolejny singiel solowy „Gambit”, który także osiągnął sukces.

  

Nowości po wakacjach
Polsat SuperHit Festiwal 2022 otwiera sezon koncertowy dla artystów. Beata Kozidrak, oprócz występów na scenie, planuje jednak także działania w studio. - Mam nadzieję, że kolejne nowe utwory, jakie teraz tworzę, również szybko wejdą do serc fanów, tak jak „Bliżej” i „Gambit” - mówi. Jednocześnie zdradza szczegóły nadchodzącego wydawnictwa. - Płyta ukaże się jesienią. Myślę, że to będzie kolejny krążek, na którym będą piękne piosenki, ballady i żywsze utwory - zapowiada.

Co jeszcze o występie z grupą Bajm na Polsat SuperHit Festiwal 2022 mówi Beata Kozidrak? Sprawdź wideo!

  

Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo od piątku 20 maja do niedzieli 22 maja od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.