2022-05-10

Doda dla POLSAT.PL: Z tej strony znają mnie tylko nieliczni

0

Wokalistka zdradza szczegóły wyjątkowego koncertu w Sopocie. Zobacz wideo! W specjalnej rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go Doda opowiada o tym, co czeka widzów drugiego dnia imprezy. W jaki sposób Dorota Rabczewska zamierza podsumować dwie dekady na scenie w Operze Leśnej? Artystka zapowiada wiele niespodzianek dla fanów. Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo od 20 do 22 maja w Telewizji POLSAT.

Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Doda rozpoczęła swoją karierę występując jako nastolatka w teatrze Buffo. Następnie trafiła do rockowego zespołu Virgin, z którym wydała cztery albumy studyjne. W międzyczasie realizowała z powodzeniem projekt solowy, który liczy trzy płyty. Na swoim koncie ma wiele przebojów z grupą i osobno, takich jak: „Dżaga”, „2 Bajki”, „Szansa” czy „Katharsis”. Polsat SuperHit Festiwal to doskonała okazja, aby je przypomnieć. - W tym roku ze względu na to, że obchodzę dwudziestolecie pracy, w drugi dzień festiwalu razem z Polsatem przyszykowaliśmy recital, więc będzie tych piosenek więcej, niż fani mogliby się spodziewać - zdradza wokalistka, po czym dodaje: - Będą nowości i stare hity, bo chciałabym przejść przez całą moją drogę muzyczną. Cały przekrój mojej twórczości - mówi.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Celebracja, ale w innym stylu
Wokalistka nie ukrywa, że zbliżający się koncert skłania ją do przemyśleń na temat przeszłości. - Podczas tego recitalu chciałabym podejść do tego refleksyjnie i zrobić coś, czego jeszcze podczas różnych podobnych wydarzeń nie robiłam - komentuje. Utrzymanie się na topie przez tyle lat jest ogromnym osiągnięciem. - Jednak dwie dekady to całkiem sporo jak na artystkę, która przeżyła bardzo dużo wzlotów i upadków. Mam bardzo duże doświadczenie i wiele do powiedzenia - mówi. Recital będzie odzwierciedleniem słów Doroty Rabczewskiej, która jak zwykle przygotowuje show pełne zaskoczeń i zwrotów akcji. - Jestem jedną z tych artystek, gdzie ludziom wydaje się, że znają mnie bardzo dobrze, a nie wiedzą o mnie nic. To fajny moment, aby trochę odsłonić karty - przyznaje Doda.

Co dalej?
Jakie dalsze plany zawodowe ma Dorota Rabczewska? - Chciałabym wydać swoją płytę na dwudziestolecie - informuje. - Twórczość, którą teraz się zajmuję, odbiega od tego, co było wcześniej. Teraz robię muzykę dance, bardzo klubową - dodaje, mając na myśli popularne single „Don't Wanna Hide” i „Fake Love” z 2021 roku. To jednak nie koniec pracy dla wokalistki, która zawsze stara się być o krok przed innymi. - Jeśli chodzi o inne sprawy zawodowe, to chciałabym skupić się na swoim reality show. To będzie coś, czego w Polsce jeszcze nie było - zapowiada.

Jak Doda wspomina poprzednie edycje Polsat SuperHit Festiwalu? Jakie jeszcze niespodzianki przewiduje w Sopocie?

  

Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo od piątku 20 maja do niedzieli 22 maja od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze