2022-05-04

Polsat SuperHit Festiwal: Igor Herbut i dziesięciolecie LemON

0

Wokalista o przygotowaniach formacji do wyjątkowego jubileuszu w Operze Leśnej. LemON celebruje dziesięciolecie istnienia grupy i w związku z tym przygotowuje nadzwyczajny występ. Igor Herbut ujawnia, co będzie działo się nie tylko na scenie, ale i poza nią. Czy zespół wykona tylko największe przeboje, czy pokusi się o premierowe utwory? „Polsat SuperHit Festiwal 2022” na żywo od piątku 20 do niedzieli 22 maja od godz. 20:00 w Polsacie.

Ukoronowanie dotychczasowej pracy
Początki zespołu sięgają programu „Must Be the Music. Tylko muzyka”, w którym grupa triumfowała w trzeciej edycji. Od tego czasu formacja wylansowała między innymi takie hity jak „Będę z tobą”, „Napraw” i „Jutro”. Pora na podsumowanie mijającej dekady. - Grupy LemON powstała dziesięć lat temu. Będziemy obchodzić swój jubileusz na tym festiwalu - cieszy się Igor Herbut. - Bardzo lubimy tę imprezę. To będzie wyjątkowe wydarzenie dla nas i dla słuchaczy. Postaramy się zagrać coś ciekawego, fajnego - przyznaje, choć nie zdradza szczegółów występu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LemON (@lemonband)

Kulisy równie ciekawe
Igor Herbut przyznaje, że spotkania z innymi artystami na wydarzeniach takich jak Polsat SuperHit Festiwal są niezwykle inspirujące i motywujące. - Ten backstage festiwalowy jest bardzo ciekawy - komentuje. - Będzie Kwiat Jabłoni, duet, z którym się bardzo lubimy - dodaje. Artysta ma nadzieję, że uda mu się złapać na chwilę pogawędki osoby, które podziwia. - Będzie też Kasia Sochacka, której nie znam osobiście, ale znam jej muzykę, więc mam nadzieję, że chwilę porozmawiamy, bo jest na pewno wyjątkowa - przewiduje wokalista.

  

Trasa i praca w studio
Zespół LemON po pierwszej dekadzie działalności nie osiada na laurach. Wręcz przeciwnie - formacja nieustannie pracuje, nie tylko nad koncertami, ale i nowym albumem. - Latem kontynuujemy trasę „Żadnego końca świata dziś nie będzie” - zapewnia Igor Herbut. W rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go ujawnia, że główną pieczę nad piątą płytą sprawuje Bogdan Kondracki. - Wspaniały człowiek i świetny producent. Mamy dużo materiału, być możemy zagramy coś na Polsat SuperHit Festiwal - zapowiada lider grupy.

  

Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo od piątku 20 maja do niedzieli 22 maja od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze