2022-05-11

Robert Górski i Mikołaj Cieślak: Sopot, zabawa, słońce i...

Członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju z humorem o Polsat SuperHit Festiwal 2022. Robert Górski i Mikołaj Cieślak to jedni z bohaterów trzeciego dnia wydarzenia, w którym Operę Leśną przejmują specjaliści od rozśmieszania publiczności. Dla nich jednak impreza to nie tylko Sopocki Hit Kabaretowy. Na co liczą podczas pobytu nad morzem? Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo od 20 do 22 maja w Telewizji POLSAT.

To trzeba obejrzeć!
Czego mogą się spodziewać widzowie podczas kabaretonu na Polsat SuperHit Festiwal 2022? - Że nie będzie padać, bo wszystko jest zadaszone. A nawet jeśli będzie padać, to nie widowni na głowę - mówi z przymrużeniem oka Robert Górski. O szczegółach swojego występu z Mikołajem Cieślakiem nie chce mówić za wiele. - Nie zdradzę, o czym będzie, bo to trzeba obejrzeć - zachęca artysta.

  

Śmiejemy się z nas samych
Mikołaj Cieślak za to ujawnił, że przygotowany został premierowy skecz, który dotyczy sytuacji domowych, które widzowie mogą znać ze swojego życia. - Zawsze jest tak, że śmiejemy się trochę z siebie, a myślimy, że z kogoś innego - tłumaczy kabareciarz i aktor, który liczy na pełną widownię. - Będzie dużo zabawy. Bądźcie tam z nami. Bo gdzie, jak nie w Sopocie? I z kim, jak nie z Polsatem? - pyta retorycznie.

  

Zainteresowanie festiwalowymi koncertami
Zarówno Robert Górski, jak i Mikołaj Cieślak planują obejrzeć koncerty zaplanowane na pierwsze dwa dni Polsat SuperHit Festiwal. - Tak sobie to zaplanowałem, żeby obejrzeć to wszystko wcześniej, bo jestem tak zapracowany, że rzadko bywam na innych koncertach niż swoje. Wobec tego z przyjemnością zobaczę, jak inni „męczą się” na scenie. Poszerzę swoją wiedzę na temat muzyki - zacznacza pierwszy z nich. - Jeżeli tylko będę mógł, to z wielką przyjemnością jestem na całym festiwalu. Bardzo na to czekam, bo ten czas pandemii, lockdownu wzbudził we mnie potrzebę uczestnictwa w takich imprezach - podkreśla kolega z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

  

Polsat SuperHit Festiwal 2022 na żywo od piątku 20 maja do niedzieli 22 maja od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.