2021-12-30

Sylwestrowa Moc Przebojów pełna niespodzianek!

0

Wspaniała zabawa przy największych hitach polskich i zagranicznych to nie wszystko, czego widzowie mogą się spodziewać w sylwestrowy wieczór w Polsacie. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów gwiazdy światowej muzyki złożą widzom specjalne życzenia i rozdadzą prezenty. Wśród nich bilety na koncert Justina Biebera, które od wielu tygodni są nie do zdobycia. Sylwester Szczęścia na żywo w piątek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT, Polsat Go, Interia.pl oraz Polsat News.

Szczęśliwego Nowego Roku!
Życzenia popłyną od zespołów Kiss i Scorpions. Złoży je także Andrea Bocelli. Widzowie obecni na Stadionie Śląskim będą też mogli zdobyć bilety na polskie koncerty tych artystów, które zaplanowane są na 2022 rok.

Wyjątkowe prezenty
Do zdobycia będą także bilety na koncert Justina Biebera. To prawdziwy rarytas dla milionowej rzeszy fanów wokalisty, bo choć koncert przewidziany jest na marzec 2023 roku, bilety od wielu tygodni są już nie do zdobycia, a rozeszły się zaledwie w kilka godziny!

Za organizację odpowiadało Music Company. Na Sylwestrową Moc Przebojów zaprosili Telewizja POLSAT, Województwo Śląskie i Stadion Śląski. Sylwestrowa Moc Przebojów 2021. Sylwester Szczęścia - zobacz koncert:

Dziękujemy za wspólną zabawę! Wszystkiego najlepszego w nowym 2022 roku!

Komentarze