2021-12-13

Sylwester Szczęścia w Polsacie: Oto nasi prowadzący!

Gospodarze wydarzenia na Stadionie Śląskim zapraszają do wspólnej zabawy. Ostatnia noc 2021 roku w znakomitym towarzystwie. W roli prowadzących uwielbiane przez widzów gwiazdy: Krzysztof Ibisz, Karolina Gilon, Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska, Marcelina Zawadzka, Wiktoria Gąsiewska, Patryk Cebulski i Adam Zdrójkowski oraz Izabela Janachowska. A fantastycznych atrakcji jest jeszcze więcej! Sylwester Szczęścia na żywo w piątek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT, Polsat Go, Interia.pl oraz Polsat News.

Plejada muzycznych gwiazd
Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Polsacie startuje o godz. 20:00, prosto ze Stadionu Śląskiego. Szampańską zabawę gwarantują najgorętsze nazwiska muzyki polskiej i zagranicznej, między innymi Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr. Alban i Paweł Domagała.

W wyjątkowym towarzystwie
Wśród prowadzących największego Sylwestra w Polsce są Krzysztof Ibisz i Karolina Gilon, uwielbiana przez widzów Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska, czyli połowa duetu sióstr ADiHD oraz prezenterka Marcelina Zawadzka, które od 17 stycznia poprowadzą nowy reality show Polsatu „Farma”, do tego aktorzy Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski, znani z produkcji „Kowalscy kontra Kowalscy”, Adam Zdrójkowski - aktor i uczestnik 15. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a także Izabela Janachowska, debiutująca w roli konferansjerki na Stadionie Śląskim, która ma już doświadczenie w prowadzeniu programów na żywo - od sierpnia współprowadząca „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka
Jak wiemy, każda dobra impreza zaczyna się od „biforka”. Widzów i internautów zapraszamy do Polsat Go i Interia.pl, gdzie już o godz. 19:00 rozpocznie się Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka. Tuż przed startem imprezy sylwestrowej wizyta w garderobach gwiazd, aby sprawdzić, co robią przed wejściem na scenę, jakie mają noworoczne postanowienia, a także, w jakich językach potrafią powiedzieć „Szczęśliwego Nowego Roku”. Nie zabraknie śpiewania na żywo (karaoke), a do tańca zaproszą nas tancerze „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - Rafał Maserak i Lenka Klimentova. Czerwony dywan, gwiazdy, plotki - to wszystko w Rozgrzewce Sylwestrowej Mocy Przebojów - tylko na Polsat Go.

Specjalne odliczanie do Sylwestra
Od 27 grudnia codziennie w Polsat Go i Interia.pl publikacje wideonewsów, jak stworzyć wystrzałową stylizację, make-up czy playlistę, która każdego porwie do tańca. A w nich rady i sposoby na doskonałą zabawę, jakie mają gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów. Podejrzymy próbny make-up Marceliny Zawadzkiej, aby dowiedzieć się o aktualnych trendach i make-up'owych trickach. Poznamy playlisty gwiazd, czyli kawałki, przy których uwielbiają się bawić w Sylwestra. Sprawdzimy także sylwestrowe menu gwiazd, a pomoże nam w tym niezawodny Adam Borowicz z „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”. Oczywiście zajrzymy w kulisy największej imprezy sylwestrowej na Stadionie Śląskim - pokażemy próby i przygotowania do ostatniego występu w tym roku.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2021. Sylwester Szczęścia - zobacz koncert:

Za organizację odpowiadało Music Company. Na Sylwestrową Moc Przebojów zaprosili Telewizja POLSAT, Województwo Śląskie i Stadion Śląski.