2021-12-27

Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka w Polsat Go i Interii

Każda dobra impreza zaczyna się od „biforka”. Dlatego specjalnie dla widzów i internautów powstała Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka! W roli prowadzących para utalentowanych aktorów: Patryk Cebulski oraz Wiktoria Gąsiewska. Odliczanie do Sylwestra Szczęścia także w wyjątkowych materiałach na temat przygotowań do ostatniej nocy w roku. Zobacz wideo!

Szczegóły rozgrzewki
Patryk Cebulski oraz Wiktoria Gąsiewska odwiedzili garderoby gwiazd, aby zobaczyć, co robią tuż przed wejściem na scenę, sprawdzili, jakie mają noworoczne postanowienia i w jakich językach potrafią powiedzieć „Szczęśliwego Nowego Roku”. Nie zabrakło śpiewania na żywo, a do tańca zaprosili tancerze „Tańca z Gwiazdami” - Rafał Maserak i Lenka Klimentova.

Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka! - zobacz program:

Jak przygotować się do Sylwestra Szczęścia?
Od 27 grudnia codziennie w Polsat Go i Interii publikowane były wideonewsy o tym, jak ogarnąć wystrzałową stylizację, make up, czy playlistę, która nie pozwoli nawet zatwardziałym przeciwnikom tanecznych imprez podpierać ścian i zostać obojętnym. A radami i swoimi sposobami na udaną noc sylwestrową podzieliły się gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów. Widzowie mogli sprawdzić, jakie kreacje na ten wieczór przygotowała Karolina Gilon, podejrzeć próbny make-up Marceliny Zawadzkiej, aby dowiedzieć się o aktualnych trendach i makeup'owych trickach. Ponadto playlisty gwiazd, czyli kawałki, przy których uwielbiają się bawić w Sylwestra. Do tego Adam Borowicz, juror „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” sprawdził sylwestrowe menu gwiazd. Oczywiście nie brakowało wizyt w kulisach największej imprezy sylwestrowej, prób i przygotowań gwiazd do ostatniego występu w 2021 roku.

Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka - Rozmowa z Mistrzem

Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka - Próbny make-up Marceliny Zawadzkiej

Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka - Sylwestrowe przekąski gwiazd

Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka - Przymiarki

Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka - Drinki gwiazd

Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka - Playlista gwiazd

Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka - Making of

Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka - Danzel

Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka - Olivia Addams

Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka - Minelli

Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka - Dr. Alban

Na Sylwestrową Moc Przebojów zaprosili Telewizja POLSAT, Województwo Śląskie i Stadion Śląski!