2021-12-27

Specjalne wydanie programu „Wydarzenia” w Sylwestra

Po świątecznych emocjach czas na te związane z zakończeniem roku. W piątek 31 grudnia emisja głównego wydania „Wydarzeń” prosto ze Stadionu Śląskiego, na którego scenie już od godz. 20:00 transmitowana w Polsacie „Sylwestrowa Moc Przebojów - Sylwester Szczęścia”. W roli prowadzącego głównego wydania „Wydarzeń” Michał Cholewiński.

„Nie może nas tam zabraknąć”
- „Wydarzenia” są zawsze tam, gdzie dzieją się interesujące naszych widzów sprawy. Dlatego też nie może nas zabraknąć na Stadionie Śląskim. To właśnie stąd będzie transmitowane ostatnie w tym roku wydanie „Wydarzeń”. W ten wyjątkowy wieczór przegląd najważniejszych informacji z kraju i ze świata przedstawi widzom Michał Cholewiński - mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki w Telewizji POLSAT. W 2021 roku wydania specjalne „Wydarzeń” były realizowane między innymi z Opery Leśnej w trakcie Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie.

Transmisja z pełnego emocji miejsca
Michał Cholewiński jest związany z Polsat News od czerwca tego roku. Widzowie znają go z roli prowadzącego „Wydarzeń 12:50”, „Wydarzeń 15:50”, „Wydarzeń wieczornych” oraz pasm „Nowy Dzień z Polsat News” i „W rytmie dnia”. - To ogromne wyróżnienie. Cieszę się, że będę mógł gościć u widzów „Wydarzeń” tego wieczoru. Tym bardziej że szykujemy to wydanie z wyjątkowego, pełnego emocji miejsca - Stadionu Śląskiego. Do zobaczenia w sylwestrowy wieczór oczywiście o godzinie 18:50 - mówi dziennikarz i prezenter.

„Gość Wydarzeń” na koniec roku
Zaraz po głównym wydaniu „Wydarzeń” zapraszamy widzów na „Gościa Wydarzeń”, którego prowadzącym 31 grudnia jest Piotr Witwicki. Emisja „Wydarzeń 18:50” i „Gościa Wydarzeń” w Polsacie, Polsat News i Wydarzeniach24.

Najbardziej wiarygodny program informacyjny i najpopularniejsza publicystyka
Według badania IBRIS i IBIMS - Polacy uznają „Wydarzenia” za główne źródło informacji spośród telewizyjnych programów informacyjnych, a ostatnie badania CBOS wskazują ponownie, że są najbardziej wiarygodnym programem informacyjnym. „Gość Wydarzeń” to najpopularniejszy codzienny program publicystyczny w Polsce. Według danych Nielsen Media w listopadzie oglądało go średnio ponad 1,2 miliona widzów.