2021-12-17

Doda: Sylwester Szczęścia z premierą. To trzeba zobaczyć!

Nowy singiel w Sylwestrową Moc Przebojów z Polsatem na scenie Stadionu Śląskiego. Dorota Rabczewska zachęca do wspólnej zabawy w ostatnią noc w roku. - Dody się nie opuszcza. A jeśli się to zrobi, później się żałuje! - zaznacza artystka, która ma dla publiczności i widzów wielką niespodziankę. To wyjątkowa premiera utworu! Sylwester Szczęścia na żywo w piątek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT, Polsat Go, Interia.pl oraz Polsat News.

- Bez czego nie wyobraża sobie pani zabawy sylwestrowej, żeby był to udany wieczór?
- Przede wszystkim od dwudziestu lat spędzam Sylwestra w pracy, więc dla mnie miarą sukcesu jest zatrzęsienie komentarzy na skrzynce pocztowej od fanów, którzy są zachwyceni moim występem. Zazwyczaj cały grudzień poświęcam na to, żeby przygotować wspaniałe show.

- Co w takim razie przygotowała pani na koniec 2021 roku?
- Dwa wejścia. Pierwsze będzie ukłonem w kierunku starszych fanów, którzy lubią znane hity. Drugie wejście będzie niespodzianką dla nowych słuchaczy, którzy czekają na mój najnowszy singiel. Jego premiera tylko dla widzów Polsatu w Sylwestrową Moc Przebojów! Myślę, że utwór bardzo wszystkich zaskoczy. Chwilę wcześniej pojawi się także teledysk. Będzie więc ekscytująco!

- Czy pani nadal dobrze bawi się podczas takich wieczorów sylwestrowych?
- Nigdy w życiu nie robię niczego, co mnie męczy. Jak zaczęły męczyć mnie koncerty, to zrobiłam przerwę w występach na dwa lata. W Sylwestra na pewno zatem będzie zabawa. Nie możecie tego opuścić! Bo Dody się nie opuszcza... A jeśli się to zrobi, później się żałuje!

- Nie jest tajemnicą, że poza muzycznymi niespodziankami dla słuchaczy, ma pani na 2022 rok także wiele planów związanych z innymi projektami. Branża filmowa kręci panią teraz bardziej niż muzyczna?
- Nie wiem, czy bardziej, ale na pewno to dla mnie mega ekscytujące, bo świetnie odnajduję się na planie filmowym. W głębi duszy oczywiście liczyłam na to, że „Dziewczyny z Dubaju” odniosą sukces, bo poświęciłam temu projektowi całe serce i naprawdę starałam się, żeby wyszło coś niesamowitego. No i super, że przy okazji posypały się kolejne propozycje. Okazało się, że mam talent do pracy jako producent kreatywny i mogę pomóc wielu reżyserom. W przyszłym roku na pewno zatem uda się zrealizować kolejny projekt filmowy, choć na pewno nie już na wiosnę, bo najpierw nagrywam reality show - mocne, z krwi i kości, z kamerami u mnie w domu!

- W sieci jest już za to obecny inny projekt - warsztaty, podczas których wciela się pani w rolę trenerki motywacyjnej. Skąd taki pomysł?
- Może to rodzaj autoterapii? Kiedy wyrzucam to z siebie, sama się uzdrawiam. Lubię dzielić się z ludźmi swoimi historiami. Szczególnie tymi, które przysporzyły mi mnóstwo cierpienia, bo z takich człowiek uczy się najwięcej. A jeżeli ktoś może uczyć się na moich błędach, to dlaczego nie?

- Jednym z efektów tej pracy będzie pani książka. Kiedy premiera?
- Moja koleżanka psycholog, która tworzy te warsztaty ze mną, cały czas twierdzi, że powinny zostać podsumowane książką. Mówię jej: „kochana, jak chcesz, to spisuj. Bierz kartkę, długopis i pisz!”. Ja raczej nie (śmiech).

- Czego życzy pani widzom Polsatu i czytelnikom POLSAT.PL na 2022 rok?
- Spełniajcie swoje marzenia, nie bójcie się być sobą i starajcie się z każdej porażki wyciągnąć super lekcje na przyszłość!

Rozmawiał Wojciech Barszczowski

Sylwestrowa Moc Przebojów 2021. Sylwester Szczęścia - zobacz koncert:

Za organizację odpowiadało Music Company. Na Sylwestrową Moc Przebojów zaprosili Telewizja POLSAT, Województwo Śląskie i Stadion Śląski.