2021-12-27

Akcent gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie

Rumuński artysta znany z takich hitów jak „Kylie”, „French Kiss” czy „King of Disco” dołączył do grona gwiazd Sylwestra Szczęścia, aby podczas wyjątkowego wydarzenia na Stadionie Śląskim przenieść publiczność i widzów do najlepszych imprez pierwszej dekady XXI wieku! Co Akcent zaplanował na swój występ podczas ostatniej nocy w 2021 roku?

Droga do popularności
Początki zespołu Akcent sięgają 2001 roku. Za sprawą debiutanckiej płyty, która pokryła się platyną, grupa zdobyła ogromną popularność na Bałkanach. Dwa lata później ukazał się drugi album „100 BPM” (tytułem nawiązujący do tempa, w jakim bije serce podczas pocałunku, czyli 100 uderzeń na minutę). Dzięki tej płycie zespół zyskał wielu fanów w całej Europie. Natomiast w 2006 roku Akcent zdobył nagrodę rumuńskiej edycji MTV Music Awards w kategorii „Najlepsza grupa”.

Co zaśpiewa Akcent?
Na wielkiej multimedialnej scenie największy hit zespołu - „Kylie”, który porwał wszystkich do tańca! A także utwór, który królował na wszystkich dyskotekach na początku lat dwutysięcznych, czyli „Dragostea Din Tei” zespołu O-Zone!

Za organizację odpowiadało Music Company. Na Sylwestrową Moc Przebojów zaprosili Telewizja POLSAT, Województwo Śląskie i Stadion Śląski.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2021. Sylwester Szczęścia - zobacz koncert:

Dziękujemy za wspólną zabawę!