2021-12-28

Sylwester Szczęścia w rytmie dance. Minelli i Olivia Addams!

Znane i uwielbiane na całym świecie artystki w swoich największych przebojach. Minelli oraz Olivia Addams to kolejne gwiazdy Sylwestrowej Mocy Przebojów. Pierwsza z nich to królowa muzyki tanecznej, której hit „Rampampam” ma już ponad 140 milionów wyświetleń na YouTube! Druga z wokalistek podbiła listy przebojów utworem „Stranger”. Takie piosenkarki to gwarancja doskonałej zabawy!

Wielki światowy przebój
Pochodząca z Rumunii Minelli wykonaniem piosenki „Rampampam” podbiła cały świat! Hit ten jest puszczany w radiach 59 krajów i wciąż nie schodzi ze szczytów list przebojów! Oczywiście, nie może być inaczej - ten utwór to jeden z punktów Sylwestra Szczęścia z Polsatem!

Hit dobrze znany w Polsce
To nie koniec atrakcji! Na scenie także młodziutka, pochodząca z Bukaresztu Olivia Addams, która wylansowała hit „Stranger”. Singiel ten jeszcze przedpremierowo był obecny na antenie polskich rozgłośni radiowych m.in. Radia Zet czy Radia Eska i od razu stał się wielkim przebojem! Ponadto znalazł się na szczycie polskiej listy Shazam - aplikacji umożliwiającej identyfikację muzyki, rozpoznanie tytułu i wykonawcy utworu na podstawie zarejestrowanego fragmentu dźwięku. Wokalistka jest także bardzo popularną TikTokerką! Na tej platformie ma ponad milion obserwujących oraz ponad 65,5 miliona polubień, a jej filmy obejrzano ponad 320 milionów razy!

Za organizację odpowiadało Music Company. Na Sylwestrową Moc Przebojów zaprosili Telewizja POLSAT, Województwo Śląskie i Stadion Śląski!

Sylwestrowa Moc Przebojów 2021. Sylwester Szczęścia - zobacz koncert:

Dziękujemy za wspólną zabawę!