2021-11-21

„Tatuśkowie”: Nielegalny biwakowicz i polowanie na gada

0

Czarek musi tłumaczyć się przed Pauliną z kłamstwa w sprawie wyjazdu. To jednak nie on ma największe kłopoty. W domu Władka grasuje wąż, który uciekł z lecznicy Tomasza. Weterynarzowi grożą poważne konsekwencje! Oglądaj odcinki 21, 22, 23 i 24 serialu „Tatuśkowie”.

Oglądaj Tatuśkowie online na polsatgo.pl.

„Tatuśkowie” - odcinek 21: Czarne chmury nad Czarkiem
Trwa biwak ojców z dziećmi. Po początkowych problemach i wypadku Władka wszystko w końcu zaczyna się układać. Aż do momentu, w którym Paulina nakrywa Czarka na kłamstwie... Po powrocie do domu Tomasz zauważa, że z jego gabinetu zniknął pyton. Matylda udaje, że nie miała z tym nic wspólnego. Weterynarz jeszcze nawet nie podejrzewa, że to początek wielkiej afery, za którą stoi teściowa.

„Tatuśkowie” - odcinek 22: Egzotyczny nieproszony gość
Władek wpada w panikę. W jego domu pojawił się niebezpieczny gad! Podczas gdy przestraszony Władek tropi pytona, Matylda wpędza Tomasza w poczucie winy. Wmawia mu, że to on ponosi odpowiedzialność za ucieczkę zwierzęcia. Po kolejnej kłótni wyprowadza się, zabierając Julkę ze sobą!

„Tatuśkowie” - odcinek 23: Dziennikarze na tropie węża
Tomasz w tarapatach! Musi tłumaczyć się przed lokalną telewizją i... policją, którą o ucieczce węża zawiadomił Jaro. Gdy Monika dowiaduje się o grasującym zwierzęciu, zabiera młodszych synów i razem z Wiktorią zawozi ich do Aleksa.

„Tatuśkowie” - odcinek 24: Tajemniczy nieznajomy
Monika coraz lepiej radzi sobie w pracy. Kto kryje się za jej nagłym sukcesem? Okazuje się, że kobieta ma nowego adoratora. Łukasz i Władek pomagają Tomaszowi wykaraskać się z kłopotów na komisariacie. Policjantka, która przyjmuje zgłoszenie, w zawoalowany sposób zdradza weterynarzowi, kto stał za donosem.

Tatuśkowie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Telewizji SUPER POLSAT i w niedzielę od godz. 9:35 w Telewizji POLSAT.

Komentarze