2021-10-31

„Tatuśkowie”: Poważne domowe kłopoty, test na ojcostwo i...

Czas zmierzyć się z kolejnymi rodzinnymi kryzysami. Władek, Czarek, Aleks i Tomasz po raz kolejny przekonują się, że rola głowy rodziny to naprawdę niełatwa sprawa. Oglądaj odcinki 9, 10, 11 i 12 nowego serialu „Tatuśkowie”.

Oglądaj Tatuśkowie online na polsatgo.pl.

„Tatuśkowie” - odcinek 9: Desperacki plan Natalii
Czarek musi stawić czoła kolejnym problemom. Jego najstarsza córka nie radzi sobie z napiętą sytuacją w obu rodzinach. Najpierw kłóci się z ojcem i jego partnerką, później wdaje się w awanturę z matką i młodszą siostrą. Dziewczyna ma dość. Postanawia zrealizować desperacki plan. Tymczasem Aleks odzyskuje nadzieję na powrót do dawnego życia...

„Tatuśkowie” - odcinek 10: Coraz większe kłopoty Władka
Bielak zupełnie nie radzi sobie bez żony. Już chyba tylko on sam nie chce tego przyznać. Domowy kryzys powoduje, że Filip ma coraz większe kłopoty w szkole! Paulina nie daje za wygraną w sprawie budowy domu. Żąda, żeby Czarek rozmówił się z Moniką.

„Tatuśkowie” - odcinek 11: Niech spory rozstrzygnie boisko
W piłkarskim sparingu na szkolnym boisku Jaro i Tomek występują w przeciwnych drużynach. Ich rywalizację obserwują Liliana oraz Zyta, której młody weterynarz wyraźnie wpadł w oko. Mecz kończy się źle dla Władka, który razem z chłopakami ląduje na pogotowiu!

„Tatuśkowie” - odcinek 12: Test na ojcostwo. Chwila prawdy
Aleks dostaje kopertę z wynikami testu DNA. Boi się jednak poznać prawdę. O pomoc prosi Władka i Czarka. Po spotkaniu z nimi jedzie na wieś, żeby odwiedzić chłopca. Okazuje się jednak, że Maks zniknął! Tomasz ma jeszcze jeden problem - teściową, która oświadcza mu, że się do niego wprowadza, żeby mieć wnuczka na oku.

Tatuśkowie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Telewizji SUPER POLSAT i w niedzielę od godz. 9:25 w Telewizji POLSAT.