2021-10-24

„Tatuśkowie”: Miłosny trójkąt, wyprowadzka i ucieczka Maksa

Zmiany w życiu bohaterów pędzą jak szalone. Tomasz poznaje sekret pięknej przedszkolanki, Władek zostaje słomianym wdowcem, a Aleks... zgubił własnego syna! Oglądaj odcinki 5, 6, 7 i 8 nowego serialu „Tatuśkowie”.

Oglądaj Tatuśkowie online na polsatgo.pl.

„Tatuśkowie” - odcinek 5: Gdzie jest babcia Maksa?
Aleks ani myśli przywiązywać się do roli ojca. Poszukiwania babci Róży to nowy trop i okazja, żeby pozbyć się Maksa ze swojego życia. Na przeciwnym biegunie jest Czarek, który robi wszystko, żeby sprostać roli głowy dwóch rodzin jednocześnie. To jednak niełatwe zadanie...

„Tatuśkowie” - odcinek 6: Sekret Liliany wychodzi na jaw
Na Tomasza spada kolejny cios. Po załagodzeniu sąsiedzkiego sporu z Władkiem, tym razem młodego weterynarza zawiodła Liliana. Okazuje się, że urocza przedszkolanka nie była z nim do końca szczera. Monika i Teresa spędzają w barze szalony babski wieczór. Szampańska zabawa ma jednak poważne konsekwencje.

„Tatuśkowie” - odcinek 7: Monika ma dosyć! Co dalej?
Kolejna awantura przelała czarę goryczy. Monika ma dosyć wybuchowego charakteru Władka oraz tego, że mąż zupełnie jej nie docenia. Przyszłość małżeństwa Bielaków wisi na włosku, a właściciel pizzerii zdaje się w ogóle tego nie zauważać. Zmiany szykują się także w życiu Czarka, który zostaje zmuszony do złożenia ważnej obietnicy...

„Tatuśkowie” - odcinek 8: Aleks postawiony pod ścianą
Młody prawnik może zapomnieć o udanej randce z piękną trenerką fitness. Plany krzyżuje mu oczywiście mały Maks. Tomasz jest coraz bardziej zauroczony Lilianą. Między tą dwójką iskrzy coraz bardziej. Tylko co na to Jaro?

Tatuśkowie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Telewizji SUPER POLSAT i w niedzielę od godz. 9:35 w Telewizji POLSAT.