2021-10-17

„Tatuśkowie”: Od przedszkolnej zabawy do sąsiedzkiej bójki

Kiedy nagle los łączy ze sobą czterech trzydziestolatków, próbujących odnaleźć się w roli ojców, można spodziewać się niezwykłych wydarzeń. Pępkowe wymykające się spod kontroli oraz sąsiedzka bójka dzieciaków to dopiero początek! W rolach głównych Marcin Rogacewicz, Kacper Kuszewski, Bartłomiej Kasprzykowski i Philippe Tłokiński. Oglądaj odcinki 1, 2, 3 i 4 nowego serialu „Tatuśkowie”.

Oglądaj Tatuśkowie online na polsatgo.pl.

„Tatuśkowie” - odcinek 1: Przedstawienie w przedszkolu
Władek to choleryk i ojciec trójki dzieci, który nie docenia swojej żony. Czarek – pantoflarz, próbujący odnaleźć się, jako głowa... dwóch rodzin. Tomasz, nowy w okolicy, samotnie wychowuje pięcioletnią córkę. Aleks to uwodziciel i gwiazda miejscowej palestry, który nagle dowiaduje się, że ma kilkuletniego synka... Co może wyjść ze spotkania takiej czwórki na jednej przedszkolnej scenie?

„Tatuśkowie” - odcinek 2: Pępkowe poza kontrolą
Kiedy rodzi się syn, dumny tata nie ma wyjścia – musi... zorganizować pępkowe! Impreza w pizzerii jednak zdecydowanie wymyka się spod kontroli.
Między Julką a Kubą dochodzi do bójki. Jak się okazuje, konflikt między dzieciakami może być wręcz doskonałym początkiem sąsiedzkiej wojny między Władkiem i Tomaszem.

„Tatuśkowie” - odcinek 3: Początek sąsiedzkiej wojny?
Ojcostwo to niełatwa sprawa. Przekonują się o tym Aleks i Czarek. Pierwszy rozważa oddanie Maksa do domu dziecka. Drugi... przegrywa nierówną walkę z wózkiem i impregnatem...

„Tatuśkowie” - odcinek 4: Chińska podróbka na ratunek
Podczas gdy Czarkowi na pomoc w walce z wózkiem przychodzi oferta "made in China", Władek wytacza coraz cięższe działa przeciwko Tomaszowi. Młody weterynarz ma jednak na głowie inny problem. Swoim nieustannym towarzystwem i dobrymi radami uszczęśliwia go nachalna teściowa...

Tatuśkowie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Telewizji SUPER POLSAT i w niedzielę od godz. 9:35 w Telewizji POLSAT.