2021-11-07

„Tatuśkowie”: Kobiety potrafią wywrócić życie do góry nogami

Aleks i Tomasz nie mają lekko. Mierzą się z kolejnymi wyzwaniami, które wynikają z działań bliskich im kobiet. W domowe tarapaty wpadają także Władek i Czarek... Oglądaj odcinki 13, 14, 15 i 16 serialu „Tatuśkowie”.

Oglądaj Tatuśkowie online na polsatgo.pl.

„Tatuśkowie” - odcinek 13: Monika stawia twarde warunki
Żona Bielaka wie, jak postawić na swoim. Czy Władek ugnie się pod jej żądaniami? Aleks przyzwyczaja się do bycia ojcem i uczy się ponownie żyć z Maksem pod jednym dachem. A teściowa Matylda wprowadza się do Tomasza pod pozorem zajęcia się wnuczką.

„Tatuśkowie” - odcinek 14: Ela podejmuje decyzję. To koniec!
Dziewczyna decyduje się wyjechać do Bukaresztu. Czy Aleks zdąży zrobić coś, zanim będzie za późno? Prawnik zaczyna rozumieć, że bez niej zupełnie sobie nie radzi. Tymczasem Monika mówi Władkowi, że muszą rozpocząć terapię małżeńską.

„Tatuśkowie” - odcinek 15: Terapia małżeńska czyni cuda?
Monika i Władek dostają pierwsze zadanie domowe od psychologa. Mają spisać, co każde z nich robi w domu. Terapia nabiera rozpędu. Teściowa Tomasza knuje kolejne intrygi, aby zdyskredytować go jako dobrego ojca. Z pomocą przychodzi jej Jaro.

„Tatuśkowie” - odcinek 16: Filip poznaje straszny sekret Moniki
Podczas kłótni rodziców chłopak słyszy przerażające wyznanie mamy. Monika i Władek muszą wspólnie zażegnać kolejny rodzinny kryzys. Podobnie jak Czarek, który pod nieobecność Pauliny pozwala dziewczynkom na zabawę w pokaz mody. Świetna zabawa prowadzi jednak do wielkiej awantury. A Ela stawia Aleksowi warunki powrotu do kancelarii...

Tatuśkowie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Telewizji SUPER POLSAT i w niedzielę od godz. 9:05 w Telewizji POLSAT.