2021-11-14

„Tatuśkowie”: Nierówna walka z epidemią i teściową

0

Męska ucieczka przed insektami i rodziną! Tomasz próbuje pozbyć się Matyldy, Aleks nie może porozumieć się z Elą w sprawie opiekunki dla Maksa, a Czarek posuwa się do kłamstwa, żeby uwolnić się od Pauliny. Panowie wpadają na pomysł, że tylko wspólny wyjazd pozwoli im odetchnąć. Ale czy na pewno? Oglądaj odcinki 17, 18, 19 i 20 serialu „Tatuśkowie”.

Oglądaj Tatuśkowie online na polsatgo.pl.

„Tatuśkowie” - odcinek 17: Panika w domu Czarka
Paulina odkrywa, że może mieć do czynienia z epidemią wszawicy. Jak łatwo się domyślić, Czarek nie będzie miał teraz łatwego życia z ukochaną... Insekty docierają także do domu Władka oraz do kancelarii Aleksa, którego kłopotliwe drapanie dopada w trakcie rozmowy z nową kandydatką na opiekunkę Maksa - daleką ciotką Eli.

„Tatuśkowie” - odcinek 18: Teściowa musi odejść!
Tomasz traci cierpliwość. W końcu dosadnie mówi Matyldzie, co o niej myśli. Kobieta perfidnie jednak wykorzystuje to, że jej zięć wrócił do domu pijany po spotkaniu z Władkiem, Czarkiem i Aleksem... Wygląda na to, że weterynarz nie pozbędzie się mamusi tak szybko, jakby chciał.

„Tatuśkowie” - odcinek 19: Jak wybrać idealną nianię?
Aleks i Ela próbują dojść do porozumienia w kwestii opiekunki dla Maksa. Para musi włożyć jeszcze dużo pracy, zanim na dobre się dotrze. Monika po kłótni z Władkiem o wspólne pieniądze postanawia znaleźć pracę. Kobieta uświadamia sobie jednak, że tak naprawdę nie wie nawet, jak zachować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

„Tatuśkowie” - odcinek 20: Nieszczęście na biwaku!
Miał być miły wyjazd ojców z synami, podczas którego panowie chcieli odpocząć od domowych problemów. Znowu jednak nie wszystko idzie po ich myśli... Władek chce być szefem zespołu. Czarek okłamuje Paulinę, że jest na szkoleniu z pracy. Atmosfera gęstnieje, aż dochodzi do wypadku! W tym samym czasie w lecznicy weterynaryjnej na szalony pomysł wpadają Matylda i Jaro...

Tatuśkowie od poniedziałku do czwartku o godz. 20:30 w Telewizji SUPER POLSAT i w niedzielę od godz. 9:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze