2021-02-28

Łukasz „Juras” Jurkowski: Coraz wyższy poziom „Ninja Warrior”

0

Jeden z prowadzących o trzecim sezonie sportowego show Telewizji POLSAT. Łukasz „Juras” Jurkowski podkreśla, że z każdą kolejną edycją uczestnicy i uczestniczki prezentują się coraz lepiej, a rywalizacja na morderczo trudnym torze dostarcza jeszcze większych emocji. W rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV opowiedział także o współpracy na planie. „Ninja Warrior Polska”.

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://ninjawarrior.page.link/app

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Widzowie wiosną po raz kolejny będą mogli obserwować rywalizację na legendarnym torze przeszkód. Czego mogą się spodziewać tym razem? - Jest trzy razy lepiej niż względem pierwszego sezonu, bo z każdym kolejnym rośnie poziom zarówno sportowy, jak i emocjonalny: kibiców, zawodników i nas wszystkich, którzy biorą w tym udział patrząc na te zmagania z boku - stwierdził. - Będzie sporo zaskoczeń, bo wykreujemy nowych bohaterów. Z kolei znane gwiazdy z pierwszego i drugiego sezonu pokażą, że są bardzo mocne. W mojej opinii to jest najlepszy sezon do tej pory pod każdym względem - podsumował w rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV.

Na planie Łukasz „Juras” Jurkowski tworzy trio z Jerzym Mielewskim i Karoliną Gilon. Jak ocenia tę współpracę? - Z Jurkiem znamy się prywatnie bardzo długo, zanim jeszcze zaczęliśmy pracować przy „Ninja Warrior Polska”. Od początku złapaliśmy fajne flow i uzupełniamy się na zasadzie dobrego kontrastu. Na co dzień zajmujemy się komentowaniem zmagań sportowych, co prawda w innych dyscyplinach, ale fajnie to koreluje. Karolina Gilon jest pięknym uzupełnieniem. My się prywatnie spotykamy i kumplujemy i to też jest fajna wartość, bo potem na planie nikt nam nie musi mówić, co mamy robić - podkreślił.

Ninja Warrior Polska od 2 marca we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze