2021-02-11

Trzeci sezon „Ninja Warrior Polska” od 2 marca w Polsacie

0

Najbardziej elektryzujący show świata we wtorkowe wieczory o godz. 20:05. Jeszcze żadnemu Polakowi nie udało się przejść w całości legendarnego toru przeszkód. Wiosną to ekstremalne wyzwanie podejmą kolejni kandydaci i kandydatki. W roli prowadzących niezawodne trio: Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski. „Ninja Warrior Polska” od 2 marca w Telewizji POLSAT.

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://ninjawarrior.page.link/app

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

„Ninja Warrior Polska” to jedyny w swoim rodzaju show, który uzależnia zarówno uczestników, jak i widzów. Walka z wymagającymi przeszkodami oraz samym sobą, chwile triumfu i dramaty to najkrótszy opis każdego odcinka hitu Telewizji POLSAT, który od dwóch lat nie schodzi z jej anteny. Program ma wierne grono widzów, kreuje wzory do naśladowania i motywuje do zmiany stylu życia.

Uczestnicy każdej edycji „Ninja Warrior Polska” walczą o miano króla sprawności, wybitnego atlety i członka elitarnej grupy kilkunastu osób z całego świata, szczycących się tytułem Wojowników Ninja. Nagroda pieniężna w wysokości 150 tysięcy złotych to tylko dodatek do chwały, jaka okryje pierwszego Polaka, który pokona wszystkie 32 przeszkody, w tym morderczą Górę Midoriyama. Wysoka na ponad 23 metry stalowa konstrukcja to kulminacja zmęczenia dla uczestników show oraz emocji dla widzów śledzących ich zmagania.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ninja Warrior Polska (@ninjawarriorpolska)

Wśród śmiałków, którzy rzucili wyzwanie najsłynniejszemu torowi, znaleźli się ci, których zdążyliśmy poznać w poprzednich edycjach, między innymi: Robert Bandosz (zdobywca tytułu Last Man Standing z drugiej odsłony programu), Paweł Murawski - atleta o poruszającej historii, zdobywający obecnie sportowe szczyty, niestrudzony weteran wszystkich sezonów - model i fizjoterapeuta Michał Baryza czy wicemistrz świata w siatkówce Łukasz Kadziewicz.

W tym sezonie bardzo mocno zaakcentują swoją obecność kobiety, które są silne jak nigdy dotąd. Łączy je jeden cel - chcą udowodnić, że Ninja może być kobietą! Wśród nich między innymi znane pięściarki Ewa Piątkowska i Sandra Drabik, mistrzyni świata w kickboxingu Róża Gumienna, a także była Miss Polski i Miss Universe Olga Buława.

Swoich sił na torze Ninja spróbują także: mister Polski z 2014 roku Rafał Maślak, wokalista zespołu Feel Piotr Kupicha, półfinalista Mister World 2016 Rafał Jonkisz, a także doskonale znane młodszej publiczności gwiazdy Tik Toka: Way of Blonde (Karolina Brzuszyczyńska), stefanski_workout (Krystian Stefański) i Paulina Paola.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ninja Warrior Polska (@ninjawarriorpolska)

Tak jak poprzednio program poprowadzi zmysłowa Karolina Gilon. Zmagania na torze przeszkód swoimi błyskotliwymi komentarzami podsumują dziennikarz i komentator Polsat Sport Jerzy Mielewski oraz zawodnik i komentator MMA Łukasz „Juras” Jurkowski.

Ninja Warrior Polska od 2 marca we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze