2021-02-23

Nowe odcinki „Ninja Warrior Polska” pełne emocji i...

0

Prowadzący zapraszają do Polsatu na trzeci sezon od 2 marca we wtorek o godz. 20:05. Co się wydarzy w premierowych odsłonach zmagań z ekstremalnie trudnym torem? Czy zawodnikom o zawodniczkom uda się pokonać własne słabości w drodze na sam szczyt słynnej góry Midoryama? Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski zapewniają, że „Ninja Warrior Polska” to duża dawka sportowych wrażeń.

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://ninjawarrior.page.link/app

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Czy jest coś lepszego niż dobre kino akcji? Tak, „Ninja Warrior Polska” oczywiście! Show przyzwyczaił nas do tego, że w ułamku sekundy wszystko może się odmienić - faworytów gubi nieuwaga, a wygrywa ten, kto do końca potrafi utrzymać koncentrację. Czasami przyda się także łut szczęścia.

– Jeżeli wydaje wam się, że widzieliście już wszystko podczas pierwszej i drugiej edycji, to będziecie miło zaskoczeni w sezonie trzecim – zapewnia Łukasz „Juras” Jurkowski. I nie są to tylko słowa! Trzeci sezon to jeszcze lepiej przygotowani zawodnicy, niezwykle silne kobiety, a także dużo zaskoczeń!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ninja Warrior Polska (@ninjawarriorpolska)

Oprócz doskonałej rozrywki, która nie podlega żadnej reżyserii, mamy okazję poznać poruszające historie zawodników. Okazuje się bowiem, że zmierzenie się z torem przeszkód często bywa łatwiejsze niż zmierzenie się z przeszkodami, serwowanymi przez życie. Dowodem na to może być historia Filipa Cybulskiego z Poznania. - Od szóstego roku życia zajmuję się sportem. Byłem w mistrzowskiej czołówce Polski w rugby, skoku w dal i skoku o tyczce. W wyniku choroby dwubiegunowej na długie lata zostałem wykluczony ze sportu – wspomina sportowiec. – Teraz wracam, bo chcę dać siłę i motywację ludziom, którzy borykają się z podobnymi chorobami co ja - dodaje.

Zobacz materiał wideo autorstwa Aleksandry Szutenberg, dziennikarki Polsat Sport:

  

Uczestnicy każdej edycji „Ninja Warrior Polska” walczą o miano króla sprawności, wybitnego atlety i członka elitarnej grupy kilkunastu osób z całego świata, szczycących się tytułem Wojowników Ninja. Nagroda pieniężna w wysokości 150 tysięcy złotych to tylko dodatek do chwały, jaka okryje pierwszego Polaka, który pokona wszystkie trzydzieści dwie przeszkody, w tym morderczą Górę Midoriyama. Wysoka na ponad dwadzieścia trzy metry stalowa konstrukcja to kulminacja zmęczenia dla uczestników show oraz emocji dla widzów śledzących ich zmagania.

Ninja Warrior Polska od 2 marca we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze
© Polsat 2021