2021-02-23

Nowe odcinki „Ninja Warrior Polska” pełne emocji i...

0

Prowadzący zapraszają do Polsatu na trzeci sezon od 2 marca we wtorek o godz. 20:05. Co się wydarzy w premierowych odsłonach zmagań z ekstremalnie trudnym torem? Czy zawodnikom o zawodniczkom uda się pokonać własne słabości w drodze na sam szczyt słynnej góry Midoryama? Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski zapewniają, że „Ninja Warrior Polska” to duża dawka sportowych wrażeń.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

Czy jest coś lepszego niż dobre kino akcji? Tak, „Ninja Warrior Polska” oczywiście! Show przyzwyczaił nas do tego, że w ułamku sekundy wszystko może się odmienić - faworytów gubi nieuwaga, a wygrywa ten, kto do końca potrafi utrzymać koncentrację. Czasami przyda się także łut szczęścia.

– Jeżeli wydaje wam się, że widzieliście już wszystko podczas pierwszej i drugiej edycji, to będziecie miło zaskoczeni w sezonie trzecim – zapewnia Łukasz „Juras” Jurkowski. I nie są to tylko słowa! Trzeci sezon to jeszcze lepiej przygotowani zawodnicy, niezwykle silne kobiety, a także dużo zaskoczeń!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ninja Warrior Polska (@ninjawarriorpolska)

Oprócz doskonałej rozrywki, która nie podlega żadnej reżyserii, mamy okazję poznać poruszające historie zawodników. Okazuje się bowiem, że zmierzenie się z torem przeszkód często bywa łatwiejsze niż zmierzenie się z przeszkodami, serwowanymi przez życie. Dowodem na to może być historia Filipa Cybulskiego z Poznania. - Od szóstego roku życia zajmuję się sportem. Byłem w mistrzowskiej czołówce Polski w rugby, skoku w dal i skoku o tyczce. W wyniku choroby dwubiegunowej na długie lata zostałem wykluczony ze sportu – wspomina sportowiec. – Teraz wracam, bo chcę dać siłę i motywację ludziom, którzy borykają się z podobnymi chorobami co ja - dodaje.

Zobacz materiał wideo autorstwa Aleksandry Szutenberg, dziennikarki Polsat Sport:

  

Uczestnicy każdej edycji „Ninja Warrior Polska” walczą o miano króla sprawności, wybitnego atlety i członka elitarnej grupy kilkunastu osób z całego świata, szczycących się tytułem Wojowników Ninja. Nagroda pieniężna w wysokości 150 tysięcy złotych to tylko dodatek do chwały, jaka okryje pierwszego Polaka, który pokona wszystkie trzydzieści dwie przeszkody, w tym morderczą Górę Midoriyama. Wysoka na ponad dwadzieścia trzy metry stalowa konstrukcja to kulminacja zmęczenia dla uczestników show oraz emocji dla widzów śledzących ich zmagania.

Ninja Warrior Polska od 2 marca we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze
© Polsat 2021