2021-02-11

Karolina Gilon: Jeszcze lepsze „Love Island” i „Ninja Warrior”

0

Prowadząca oba programy Telewizji POLSAT o szczegółach wiosennych edycji. Karolina Gilon zapewnia, że zarówno w randkowym reality show, jak i podczas sportowych zmagań na morderczo trudnym torze będzie się działo bardzo dużo. Prezenterka i modelka w rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV opowiedziała także o nominacji do nagrody Telekamery w kategorii osobowość telewizyjna.

Wiosną najwytrwalsi wracają na bardzo wymagający tor w programie „Ninja Warrior Polska”. Okazuje się, że w trzeciej edycji dużą rolę odgrywają panie. - To jest mój ulubiony sezon, a to dlatego, że mamy bardzo dużo ciekawych i silnych kobiet - zdradziła prowadząca. Co jej zdaniem skłania płeć piękną do coraz chętniejszego udziału w sportowym show Polsatu?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

W rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV nie mogło zabraknąć także tematu „Wyspy miłości”. - Mamy wspaniałych, młodych, fantastycznych i seksownych uczestników. To są bardzo fajne osobowości. Sama miałam okazję być na castingu, zobaczyć kilka z tych osób na żywo - przekonywała Karolina Gilon i... zapowiedziała masę niespodzianek: - Trzecia edycja będzie zupełnie inna, o wiele lepsza niż poprzednia, chociaż ciężko w to uwierzyć - dodała.

Prezenterka i modelka podsumowała także nowy talk show, w którym rozmawiała z uczestnikami drugiego sezonu programu. - Uwielbiam „Love Island. Pikanteria” za to, że ja się świetnie czuję w roli prowadzącej takiego typu programu. Cieszy mnie to, ze miałam okazję porozmawiać z naszymi uczestnikami, otworzyć ich na trochę bardziej pikantne, gorące tematy. Mam wrażenie, że dzięki temu poznajemy ich na nowo. Oni po wyjściu z programu stają się bardziej otwarci i odważni. Wyjawili niektóre szczegóły z ich życia, o których dotychczas nikt nie wiedział - zaznaczyła.

Love Island. Wyspa miłości od 28 lutego - odcinek specjalny w niedzielę o godz. 20:00, kolejne odcinki od 1 marca od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Ninja Warrior Polska od 2 marca we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021