2021-01-03

Kto otrzyma Telekamery „Tele Tygodnia” 2021? Zagłosuj!

Zobacz, które produkcje i gwiazdy Telewizji POLSAT mogą zdobyć prestiżowe nagrody. To dwudziesta czwarta edycji najpopularniejszego plebiscytu w Polsce, w którym wyróżnienia otrzymują postaci i programy z małego ekranu. Wśród nominowanych znalazły się te najbardziej lubiane przez widzów Polsatu. Głosowanie trwa do 11 lutego.

Oto produkcje i gwiazdy Telewizji POLSAT, które otrzymały nominacje do Telekamer „Tele Tygodnia” 2021:

Kategoria aktorka:

Agnieszka Sienkiewicz (Głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/agnieszka-sienkiewicz/)
Niezwykle barwna postać w serialu „Przyjaciółki”. Grana przez nią Dorotka nie ma łatwego charakteru, ale jej zabawne i niekiedy groteskowe przygody bawią widzów do łez.

Kategoria aktor:

Marcin Korcz (Głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/marcin-korcz/)
Uwielbia Dagmara, wiernego towarzysza Zuzy, w którego od lat wciela się w „Przyjaciółki”. W trakcie szesnastu sezonów wykreował pełną uroku postać, która zarówno bawi, jak i wzrusza widzów serialu. Prywatnie zapalony podróżnik.

Kategoria serial:

„Przyjaciółki” (Głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/przyjaciolki/)
Hitowa produkcja, w której w głównych rolach występują Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska-Brauer. Widzowie pokochali serial za to, że daje nadzieję na szczerą przyjaźń i pokazuje, że dzięki wsparciu bliskich można wyjść z najtrudniejszych życiowych zakrętów i być jeszcze silniejszym niż wcześniej. Czwartkowe wieczory z Ingą, Patrycją, Zuzą i Anką to już tradycja! Siedemnasty sezon wiosną 2021 roku na antenie Telewizji POLSAT.

Kategoria osobowość telewizyjna:

Katarzyna Dowbor (Głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/katarzyna-dowbor/)
Prowadząca, która zawsze jest gotowa do działania i nie boi się najbardziej wymagających wyzwań. Razem ze swoją niezawodną ekipą odmienia życie potrzebujących rodzin. Motywuje ją wiara, że da się pomóc każdemu bohaterowi programu „Nasz nowy dom”, który prowadzi od piętnastu sezonów.

Karolina Gilon (Głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/karolina-gilon/)
Piękna, odważna, elokwentna i wszechstronna. Perfekcyjnie sprawdza się zarówno w roli gospodyni randkowego show „Love Island. Wyspa miłości”, jak i sportowego programu „Ninja Warrior Polska”. A do tego występuje jako współprowadząca koncerty i noce sylwestrowe.

Kategoria prezenter pogody:

Paulina Sykut-Jeżyna (Głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/paulina-sykut-jezyna/)
Od zawsze marzyła o scenicznej karierze. Jej pasjami są muzyka, śpiew, taniec i oczywiście pogoda. Znakomicie sobie radzi jako prowadząca wielkich imprez, koncertów, festiwali oraz nocy sylwestrowych. Na co dzień jest pogodynką Telewizji POLSAT, która wnosi do domów widzów dużo słońca i uśmiechu. Ci nagrodzili ją za to dwoma Telekamerami w 2019 i 2020 roku.

Kategoria komentator sportowy:

Jerzy Mielewski (Głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/jerzy-mielewski/)
Fascynację sportem odziedziczył po ojcu, który był sędzią piłkarskim. On sam trenował siatkówkę, a obecnie specjalizuje się w komentowaniu tej dyscypliny w Polsacie, Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Sportowym językiem opisywał także widowiskową rywalizację w drugiej edycji show „Ninja Warrior Polska”. Ma szansę na trzecią Telekamerę z rzędu.

Kategoria prezenter informacji:

Bogdan Rymanowski (Głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/bogdan-rymanowski/)
Rzetelny i obiektywny. Jeden z najlepszych dziennikarzy w Polsce. Prowadzi „Wydarzenia” i program „Gość Wydarzeń”, w którym rozmawia z najważniejszymi bohaterami dnia.

Grzegorz Dobiecki (Głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/grzegorz-dobiecki/)
Dziennikarz, korespondent, publicysta i komentator, który jak mało kto zna się na światowej polityce. Jeden z gospodarzy programu „Dzień na świecie” w Polsat News.

Kategoria program rozrywkowy:

„Nasz nowy dom” (Głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/nasz-nowy-dom/)
Wyjątkowy program, który od ponad siedmiu lat niesie pomoc i nadzieję na lepsze jutro. Katarzyna Dowbor i jej pomocnicy w ciągu piętnastu sezonów pomogli już ponad dwustu potrzebującym rodzinom. A wszystkie remonty zostały przeprowadzone w ciągu zaledwie pięciu dni! To potrafi tylko najlepsza ekipa remontowa w Polsce.

„Kabaret na żywo. Klinika Skeczów Męczących” (Głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/kabaret-na-zywo-klinika-skeczow-meczacych/)
„Takiego show w telewizji jeszcze nie było” – zapowiadali gospodarze programu, czyli Kabaret Skeczów Męczących. Jak powiedzieli, tak zrobili. Połączenie kabaretu, muzyki i niezwykłych gości specjalnych podbiło serca widzów. „Klinika Skeczów Męczących” to najlepsza terapia śmiechem, a jak wiadomo: śmiech to zdrowie!

Kategoria juror:

Katarzyna Skrzynecka (Głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/katarzyna-skrzynecka/)
Aktorka, piosenkarka, autorka tekstów, a od drugiej edycji jurorka w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Potrafi docenić oraz trafnie ocenić sceniczne metamorfozy.

Andrzej Grabowski (Głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/andrzej-grabowski/)
Popularny aktor, który od jedenastu edycji ocenia uczestników „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jego wypowiedzi są zawsze pełne humoru i dla każdego zawsze stara się znaleźć dobre słowo.

Kategoria serial fabularno-dokumentalny:

„Gliniarze” (Głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/gliniarze/)
Serial z gatunku docu-crime, który jest prawdziwym fenomenem. Grupę wiernych fanów przed telewizory przyciągają intrygujące zagadki i dynamiczne policyjne akcje, ale przede wszystkim prywatne perypetie głównych bohaterów z wydziału kryminalnego w Warszawie. W dziewiątym sezonie pojawiły się nowe postaci, w które wcielają się między innymi Laura Samojłowicz i Monika Miller, a cała ekipa świętowała jubileuszowy 500. odcinek.

„Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” (Głosuj online pod adresem www.telekamery.pl/osobowosci/sprawiedliwi-wydzial-kryminalny/)
Wielki hit TV4 i jeden z najchętniej oglądalnych polskich seriali kryminalnych. Przygody wrocławskich policjantów, którzy od lat skutecznie tropią sprawców najcięższych przestępstw i wymierzają sprawiedliwość. Emocjonujące śledztwa i uczuciowe komplikacje członków czterech zespołów dochodzeniowych szczególnie upodobali sobie młodzi widzowie z grupy wiekowej 16-29.

Na nominowanych w plebiscycie Telekamery „Tele Tygodnia” 2021 można głosować na dwa sposoby: wysyłając SMS-y z kodami lub przez stronę internetową: www.telekamery.pl/nominacje2021/.

Które produkcje i gwiazdy Telewizji POLSAT zdobędą nagrody?