2020-02-04

Paulina Sykut-Jeżyna dla POLSAT.PL o Telekamerze 2020

0

Dziennikarka i prezenterka zdobyła prestiżową statuetkę po raz drugi z rzędu. Paulina Sykut-Jeżyna cieszy się wielką popularnością wśród telewidzów, którzy znów w zdecydowany sposób wskazali, że to jej należy się zwycięstwo w kategorii prezenter pogody. Za co widzowie Polsatu ją pokochali? Komu dedykuje tę wyjątkową nagrodę?

W 2019 roku prezenterka Telewizji POLSAT wygrała w swojej kategorii z dużą przewagą nad konkurentkami. Dwanaście miesięcy później z wynikiem 42 procent powtórzyła sukces! To dla Pauliny Sykut-Jeżyny wielkie wyróżnienie. - Ta nagroda sprawia, że pojawia się jeszcze większy uśmiech na mojej twarzy. Wtedy wiem, że moja praca ma sens! Czuję się szczęśliwa i spełniam się każdego dnia. Nawet z pokorą nie snuje wielkich planów na przyszłość, bo cieszę się tym, co mam - zaznaczyła w rozmowie z POLSAT.PL.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Radość :)) Dziękuję🙏🏻💋💋💋

A post shared by Paulina Sykut-Jeżyna (@paulinasykutjezyna) on

Pogodynka podkreśla, że wszystkie nagrody dedykuje swojej mamie, która na co dzień jest dla niej ogromnym wsparciem. Nie mogła nie wspomnieć o niej w swoim przemówieniu. - Generalnie w życiu jestem pogodna i nawet jak mam zmartwienia, to staram się podejść do nich z dystansem. Chyba wyniosłam to z domu, bo moja mama właśnie taka jest. To człowiek, który wiele przeszedł w życiu. Dlatego też dedykuję jej każdą statuetkę - dumnie podkreśliła. 

Otrzymanie prestiżowej nagrody Telekamery 2020 jest zwieńczeniem wielu lat pracy w Telewizji POLSAT. Paulina Sykut-Jeżyna jest również współprowadzącą jednego z najpopularniejszych programów stacji: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. - Po latach pracy człowiek nawet nie myśli o laurach i nagrodach. Cieszę się, że jestem w odpowiednim miejscu, jeżeli chodzi o moje życie zawodowe. Nagrody to coś wspaniałego i cieszę się, że się pojawiają - stwierdziła z uśmiechem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

- Jestem wzruszona i bardzo dziękuję wszystkim widzom. Czuję ogromną wdzięczność za to, że mnie doceniają i lubią taką, jaka jestem - skwitowała. 

Rozmawiali Żaneta Parszczyńska, Paula Brzezińska i Krzysztof Machajski

Zobacz także:
Katarzyna Zielińska: Telekamera 2020 dla „Zawsze warto” to...
Jerzy Mielewski o Telekamerze: Kibice mają niesamowitą moc

Komentarze
© Polsat 2021