2020-02-04

Katarzyna Zielińska: Telekamera 2020 dla „Zawsze warto” to...

0

Co aktorka powiedziała POLSAT.PL po otrzymaniu prestiżowej nagrody? Telewidzowie pokochali „Zawsze warto” i dali temu wyraz podczas głosowania w plebiscycie Telekamery 2020. Nowy serial zdobył nagrodę w już przy pierwszej nominacji. Czy Katarzyna Zielińska się tego spodziewała? Opowiedziała także o społecznej roli produkcji i emocjach, jakie wywołuje u publiczności.

Serial Telewizji POLSAT spotkał się ze znakomitym przyjęciem publiczności, ale zwycięstwo w plebiscycie było dla aktorek zaskoczeniem. - Zwyciężyła siła kobiet. Zupełnie się tego nie spodziewałyśmy, ale bardzo wierzyłyśmy w serial. I to chyba wygrało, że nie dałyśmy się.  Miałyśmy bardzo trudne role. Dużo czytałyśmy, słuchałyśmy, spotykałyśmy się z kobietami. Te wszystkie historie... one chwytają za serce - powiedziała Katarzyna Zielińska.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mamy to!!! Telekamera dla najlepszego serialu @zawszewartopolsat @katarzynazielinska @juliawieniawa

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Produkcja, w której splatają się historie trzech kobiet z różnych światów, podejmuje niezwykle istotne kwestie społeczne. - Kobiety same podejmują teraz decyzje, same stanowią o sobie. W końcu potrafią przeciwstawić się przemocy domowej. Dostają takiego ducha walki w samotnym wychowaniu dzieci. Kobiety po amputacji piersi... To są naprawdę bardzo ważne tematy i kobiety są w tym bardzo same - zaznaczyła aktorka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Serialowa Dorota zwróciła uwagę, że życiowe perypetie bohaterek budzą u fanów serialu wielkie emocje. - Mamy kochanych widzów. Chyba nigdy tak nie było, żebyśmy mieli tak pozytywną, oddaną i wierną publiczność. Ja czytam codziennie setki wiadomości z podziękowaniami - podkreśliła.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

„Zawsze warto” zajęło pierwsze miejsce w prestiżowej kategorii dzięki 26 procentom głosów, za które Katarzyna Zielińska gorąco podziękowała. - To jest wielkie wsparcie. To nie jest łatwy zawód, kiedy wychodzi się wieczorem do teatru, wychodzi się na dwanaście czy czternaście godzin na plan. Dostałam kredyt zaufania od publiczności i wiem, że po prostu muszę dobrze spełnić tę rolę. Naprawdę warto wstawać do tej pracy. Ja kocham swój zawód. Jestem naprawdę bardzo szczęśliwa i spełniona zawodowo - zakończyła.

Rozmawiali Żaneta Parszczyńska, Paula Brzezińska i Krzysztof Machajski

Drugi sezon „Zawsze warto” od 4 marca w środę w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie
Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

Komentarze