2021-02-25

Karolina Gilon: Kobiety rządzą w trzecim sezonie „Ninja Warrior”

0

Zwinne, szybkie, a do tego piękne i niezwykle silne. Poznaj wyjątkowe zawodniczki! W trzecim sezonie show kobiety wielokrotnie zaskoczą widzów Polsatu brawurą i umiejętnościami. Udowodnią, że sporty ekstremalne to nie tylko przygoda zarezerwowana dla mężczyzn. Co więcej, kilkoro z uczestniczek zakwalifikuje się po raz pierwszy w historii polskiej edycji do półfinału. „Ninja Warrior Polska”.

Wszystko o programie w aplikacji, którą znajdziecie tutaj:
https://ninjawarrior.page.link/app

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na IPLA.TV.

- Trzeci sezon „Ninja Warrior Polska” jest pod hasłem „kobiety”! - zdradza Karolina Gilon, prowadząca show. - I bardzo się z tego cieszę. Kibicowałam i trzymałam kciuki o wiele bardziej niż zwykle. Udział w tym programie to dla mnie niesamowite doświadczenie i ogromne wyzwanie i wierzę, że nasze uczestniczki zmobilizują kolejne dziewczyny przed telewizorami do walki i spróbowania swoich sił na torze - dodaje.

Niezależnie od wieku i wykonywanego zawodu kochają sport. Lubią wyzwania i doskonale odnajdują się w męskim świecie. Kim są uczestniczki trzeciego sezonu programu, który pokochali Polacy?

29-letnia Agata Bagrowska z miejscowości Reguły to prawdziwa bizneswoman. Prowadzi własną agencję reklamową. Po godzinach tańczy pole dance i jest instruktorem OCR. Spawanie? Banał! Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. - To mój drugi raz w programie. Za pierwszym razem odpadłam na torze eliminacyjnym - wspomina Agata. - Od kiedy wpadłam do basenu, codziennie ćwiczę, aby w końcu dojść do półfinału.

Nie zabraknie wojowniczki, która jest w programie od pierwszej edycji. To oczywiście Marta Staroń, 37-letnia dietetyczka z miejscowości Młoszów. Od lat zmaga się z chorobą - łysieniem plackowatym. Walcząc o normalne życie, nie ma dla Marty takiej przeszkody, której by nie pokonała. Należy do sekcji „Gołe Plecy” - to grupa ośmiu biegających po górach kobiet, które na każdym zdobytym szczycie uwieczniają swój sukces… gołymi plecami.

„Ninja Warrior Polska” przyciąga często zawodowych sportowców. W show pojawi się Róża Gumienna, mistrzyni świata w kickboxingu. - Całe życie trzeba się sprawdzać - mówi sportsmenka. - Teraz tak naprawdę weryfikuję swoje umiejętności sportowe w oktagonie, bo przeszłam do MMA. Życiowo jestem ryzykantką. Próbuję różnych nowych rzeczy, nie lubię nudy, dlatego też jestem tutaj w programie. Jak oceniam moje szanse? Zobaczymy! Jak pierwszy raz zobaczyłam tor, byłam przerażona! – przyznaje Róża Gumienna.

33-letnia Agnieszka Szałkowska z Bydgoszczy to psychoterapeutka z tytułem doktora nauk medycznych. - Jestem aktywną kobietą, która od zawsze chciała robić wszystko, dlatego zaginałam czasoprzestrzeń tak, aby na to wszystko starczyło mi czasu – przyznaje ze śmiechem. - Realizuję siebie w pracy w szpitalu, pracy na Uniwersytecie jako wykładowca oraz jako psychoterapeuta w gabinecie prywatnym. Drugą moją pasją jest sport, a trzecią - przyroda. Angażuję się w akcje sprzątania świata czy dokarmiania zwierząt.

21-letnia Julia Maciuszek z Wrocławia oprócz studiowania na AWF-ie uwielbia treningi karate, akrobatyki i biegi OCR. - Zdecydowałam się wziąć udział w „Ninja Warrior Polska”, bo bardzo lubię przygody i chcę sprawdzić swoje umiejętności na tym bardzo trudnym torze - mówi młodziutka studentka.

Miłośnicy TikToka będą w pełni usatysfakcjonowani. Na torze pojawi się bowiem gwiazda tego kanału internetowego - 21-letnia Paula Paola z Warszawy. - Sport to tak naprawdę całe moje życie - wyznaje. - Od dziecka miałam z nim styczność, więc to jest idealny program dla mnie! - dodaje.

Zobacz waleczne zawodniczki z trzeciego sezonu „Ninja Warrior Polska”:

  

Uczestnicy i uczestniczki „Ninja Warrior Polska” na drodze do sportowej chwały i nagrody pieniężnej w wysokości 150 tysięcy złotych mają trzydzieści dwie przeszkody, w tym morderczą Górę Midoriyama. Wysoka na ponad dwadzieścia trzy metry stalowa konstrukcja to kulminacja emocji dla widzów śledzących ich zmagania.

Ninja Warrior Polska od 2 marca we wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Komentarze