2020-11-19

„Gliniarze” - odcinek 520: To może być decydujący moment

0

Funkcjonariusz zostaje potrącony przez szybko jadący samochód. Sprawca zdarzenia nie chce przyznać się do winy. Pomimo kategorycznych ostrzeżeń Szwarca, żeby nie kontynuować sprawy, Natalia i Kuba nie mają zamiaru mu odpuścić i proszą o pomoc dawnego znajomego. Na dodatek detektywi decydują się na poważną rozmowę na temat ich związku...

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

Dochodzi do wypadku drogowego z udziałem policjanta. Sprawca zdarzenia ma jednak dobrego adwokata, który pomaga mu uniknąć odpowiedzialności. Natalia postanawia za wszelką cenę ukarać bezczelnego mężczyznę. W tym celu zamierza przyjrzeć się jego przeszłości. Niebawem odkrywa, że ma on na sumieniu także inne grzeszki.

Nowak bardzo angażuje się w śledztwo, które szefostwo chce zakończyć. Roguz ufa, że jego partnerka ma słuszne przeczucie co do podejrzanego i nie zamierza jej w takiej sytuacji opuścić. Szwarc grozi, że zawiesi każdego, kto będzie próbował kontynuować sprawę człowieka. Detektywi zostają wysłani na urlop, ale nie przeszkadza im to w działaniu na własną rękę. Opracowują skuteczny plan.

Ponadto Kuba i Natalia postanawiają porozmawiać o swojej relacji. Czy dadzą sobie jeszcze jedną szansę? Chyba że też pora na ostateczne rozstanie?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Monika Miller w Studio IPLA: Moja postać jest... tajemnicza
Piotr Mróz w Studio IPLA: Mogłem tego nie przeżyć...
Nowe gwiazdy w dziewiątym sezonie serialu „Gliniarze”

Komentarze
© Polsat 2021