2020-08-15

Piotr Mróz w Studio IPLA: Mogłem tego nie przeżyć...

Aktor z serialu „Gliniarze” w szczerej rozmowie o tym, co zmieniło jego życie. Jak to się stało, że dzisiaj myśli inaczej? Serialowy Kuba Roguz wyznał, że kilka lat temu miał poważny wypadek samochodowy. To spowodowało, że dzisiaj jest zupełnie innym człowiekiem, cieszącym się każdą daną mu chwilą. Co jeszcze opowiedział w programie Krzysztofa Machajskiego? Czego dowiemy się o 9. sezonie serialu „Gliniarze”?

Jako Kuba Roguz budzi emocje w serialu „Gliniarze”, a jego postać ma mnóstwo przygód - zarówno miłosnych, jak i zawodowych. Nic więc dziwnego, że Piotr Mróz ma ogromną rzeszę fanów. Niedawno aktor gościł w talk-show Studio IPLA. Okazuje się, że w jego prawdziwym życiu było także mnóstwo doświadczeń, które niejednego z nas przyprawiłyby o ciarki...

- W 2012 roku miałem wypadek samochodowy tak poważny, że tak naprawdę nie powinienem go przeżyć - wyznaje w programie. - To był punkt zwrotny w moim życiu - dodaje i zaznacza, że od tamtej chwili wszystko się zmieniło. Piotr Mróz uświadomił sobie w tak młodym wieku, że jest bardzo śmiertelny. To zdarzenie zniszczyło go psychicznie, ale podkreśla, że wyciągnął z niego wielką naukę. - Na początku tego nie rozumiałem, bo to było dla mnie traumatyczne. Z perspektywy czasu widzę, że to była najlepsza lekcja, jaka mogła mi się przytrafić - komentuje.

Krzysztof Machajski dopytywał także o najnowszy sezon serialu „Gliniarze” i o dalsze losy Kuby Roguza. - Wracamy do korzeni! - w taki sposób bohater zapowiada nadchodzące odcinki paradokumentu. A co w relacji z Natalią? - Ich historia jest taka, że od zawsze się ze sobą ścierają i, gdy widzowie myślą, że już dojdzie do tego zbliżenia, oni się oddalają od siebie - stwierdza. Jego zdaniem to dobrze, że pary w serialu zostały wymieszane. - Dało to powiew świeżości w nasz projekt i uważam, że jest okej - kwituje. Co jeszcze ujawnił na temat swojej postaci i 9. sezonu? Jakie jeszcze historie zobaczymy jesienią w Polsacie?

Tematy odcinka:
- Pasje i hobby Piotra Mroza
- Czy aktor chciałby zagrać w filmie? Jaką postać? 
- Wypadek samochodowy Piotra Mroza
- Życie po wypadku. Jaką lekcję wyniósł z niego aktor?
- 9. sezon „Gliniarzy” - co się wydarzy?
- Kulisy pracy w nowych parach serialowych
- Piotr Mróz w „Tańcu z Gwiazdami”?

Więcej odcinków Studio IPLA na IPLA.TV.