2019-11-20

Ewelina Ruckgaber w Studio IPLA o romansie z...

Z kim, według aktorki, powinna związać się Natalia Nowak z serialu „Gliniarze”? W Studio IPLA poruszony został temat najchętniej oglądanego paradokumentu kryminalnego Polsatu. Co o nim mówi artystka? Jak to wszystko wpływa na jej rozpoznawalność? Uczestniczka show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zdradziła kulisy programu, a także ujawniła z kim i gdzie obejrzy finał.

W ciągu ostatnich tygodni Ewelina Ruckgaber wcieliła się w kilkanaście postaci ze świata muzyki w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i niezmiennie jest uwielbianą przez setki tysięcy fanów Natalią Nowak w paradokumentalnym hicie Polsatu „Gliniarze”. Aktorka w specjalnej rozmowie w programie Studio IPLA, przyznała, że ostatnio bardzo dużo działo się w jej życiu zawodowym, ale aktualnie stara się znaleźć czas na relaks. - Teraz jestem na etapie odpoczywania, ale wiem, że niedługo zatęsknię za tym wszystkim - mówiła o zakończeniu nagrań do show Polsatu. 

Wiadomo już, że fani „Gliniarzy” mają powód do radości, ponieważ powstanie ósmy sezon opowieści o policjantach z Warszawy. Jak wobec tego, zdaniem artystki, powinnna wyglądać nadchodząca seria? Czy w jej opinii Kuba Roguz pasuje do jej bohaterki? A może powinna stworzyć związek z kimś zupełnie innym?

I wreszcie - jak aktorka wykorzystuje swoją popularność? W jakich akcjach charytatywnych bierze udział? - Popularność się przydaje! Miałam też związane z tym zabawne sytuacje, na przykład w sklepie, na dziale mięsnym - powiedziała Krzysztofowi Machajskiemu w Studio IPLA.

Na dziale mięsnym? Ten wywiad trzeba zobaczyć!

 

Tematy odcinka:
- Jakie wspomnienia ma Ewelina Ruckgaber po 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?
- Casting do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - jak wygląda?
- Które postacie z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Ewelina Ruckgaber wspomina najcieplej?
- Jak artystka wspomina początki „Gliniarzy”?
- Dlaczego zdaniem Eweliny Ruckgaber „Gliniarze” to paradokument inny niż wszystkie?
- Czy zdaniem aktorki Kuba Roguz powinien być z Natalią Nowak?

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę 23 listopada o godz. 22:15 w Telewizji POLSAT.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Gliniarze” najlepsi spośród konkurencyjnych seriali