2020-11-18

„Gliniarze” - odcinek 519: Kto tak naprawdę jest winny?

0

W trakcie remontu domu wychowawczego robotnicy odkrywają kości zmarłych. Olgierd wraz z Krystianem mają zbadać sprawę. Okazuje się, że jest związana ze starym, ale i głośnym - ze względu na dziwne zakończenie - procesem. Wtedy pomimo niedostatecznych dowodów skazano człowieka. Czy teraz detektywom uda się złapać prawdziwego mordercę?

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

W ośrodku dla trudnej młodzieży zostają znalezione zwłoki dwóch nastolatków. Okazuje się, że obaj byli podopiecznymi placówki, jednak przed laty zniknęli bez śladu. Wkrótce potem zostali uznani za martwych, chociaż nigdy nie znaleziono ich ciał. Za to za rzekome zabójstwo chłopców skazano miejscowego pijaka, który widział ich po raz ostatni. W śledztwie pojawiają się nowe fakty, które odmienią losy teoretycznie dawno zakończonej sprawy.

W trakcie przesłuchiwania jednego z podejrzanych Szwarc, obserwujący pracę Olgierda i Krystiana, nie wytrzymuje. Uważa, że detektywi nie radzą sobie, przez co nie uzyskają żadnych informacji. Inspektor bierze sprawy w swoje ręce i wyżywa się na zatrzymanym. Mazurowi puszczają nerwy i stawia się głównemu szefowi CBP. Tym samym popada w niełaskę u przełożonego, który planuje z nim poważną rozmowę. Panowie nie potrafią się porozumieć. Olgierd rozważa zmianę miejsca pracy... Co na to Krystian?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Monika Miller w Studio IPLA: Moja postać jest... tajemnicza
Piotr Mróz w Studio IPLA: Mogłem tego nie przeżyć...
Nowe gwiazdy w dziewiątym sezonie serialu „Gliniarze”

Komentarze
© Polsat 2021