2020-08-22

Monika Miller w Studio IPLA: Moja postać jest... tajemnicza

Artystka, która dołączyła do obsady serialu „Gliniarze”, w szczerej rozmowie. Jak to się stało, że trafiła do produkcji i kim jest jej postać? Co wniesie do fabuły? Monika Miller opowiedziała również o swojej przygodzie w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, która zaczęła się od… pękniętego żebra. Oglądaj kolejny odcinek „Studio IPLA”!

Monika Miller często nazywana jest w mediach „wnuczką premiera Millera”, ale ta rozmowa pokazała ją w zupełnie innym świetle! - Faktycznie, mój dziadek to Leszek Miller, ale to już jest nudne - mówi. - Odbieram to jako coś kąśliwego. Tak, jakby ktoś chciał mi powiedzieć, że jestem tylko wnuczką mojego dziadka  - odpowiada, dlaczego nie lubi, gdy się ją tak opisuje.

W programie „Studio IPLA” zdradziła, że po „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, zdecydowała się zapisać na taniec jazzowy. - Teraz, gdy myślę o nowych utworach, które chciałabym stworzyć, to zastanawiam się od razu nad choreografią - ujawnia. Dziś inaczej patrzy na taniec. Widzi w tym przede wszystkim jedną z możliwości wyrażania swoich uczuć i emocji.

W programie Krzysztofa Machajskiego opowiedziała, że treningi do show Polsatu zaczęły się od kontuzji, której nikt na początku nie brał na poważnie. - Janek Kliment jest bardzo wymagający, a ja zawsze chcę dawać z siebie wszystko. Kiedy chciał, żebym poprawiła rotację, bardzo się do tego przyłożyłam - zdradza kulisy przygotowań. - Jednak po zajęciach, następnego dnia, zaczęła mnie boleć klatka piersiowa - mówi. Początkowo wszyscy myśleli, że to jedynie zakwasy, ale później, u lekarza, wyszło na jaw, że ma pęknięcie żebra. Nie dała jednak za wygraną, bo wiedziała, że tylko tak pokaże swoją siłę i prawdziwą kobiecą determinację.

Niedawno rozpoczęły się zdjęcia do jej nowego projektu. Tym razem stanęła przed obiektywem kamery w serialu „Gliniarze”. Wcieli się w rolę Żanety, specjalistki z zakresu informatyki. - Moja bohaterka jest bardzo tajemnicza. Z nią jest tak, że nie wiadomo do końca „dlaczego?” I „po co?” - opisuje nową postać. - Ale mam nadzieję, że im dłużej będzie się rozwijał mój wątek, tym lepiej! - śmieje się Monika Miller.

To jednak nie wszystko, o czym opowiadała początkująca aktorka… Co jeszcze zdradziła? Oglądajcie „Studio IPLA”!

Tematy odcinka:
- Dlaczego Monika Miller nie chce być tylko „wnuczką premiera Millera”?
- Czy łatwo być kobietą w 2020 roku?
- Czym dla Moniki Miller jest wolność i kobiecość?
- Dlaczego modelka popiera mniejszości?
- Monika Miller i kulisy „Tańca z Gwiazdami”
- Żaneta - nowa postać w „Gliniarzach”

Więcej odcinków Studio IPLA na IPLA.TV.