2020-10-16

„Gliniarze” - odcinek 497: Sympatia kontra zadanie

0

Robert Szwarc wzywa Weronikę na nietypowe spotkanie. Podpytuje ją, jak układa jej się współpraca z innymi funkcjonariuszami z komendy, zwłaszcza z Adamem. Gdy policjantka odpowiada, że ma dobre relacje z innymi, Szwarc daje jej niecodzienne zadanie. Ma donosić na informatyka Darka. Czy kobieta będzie lojalna wobec kolegi?

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

Na jednym z warszawskich osiedli zostaje porwany roczny chłopczyk. Do detektywów docierają informacje o podejrzanej kobiecie, która kręciła się wokół placu zabaw i zaczepiała tam dzieci. W trakcie śledztwa policjanci zwracają uwagę na zamożnych rodziców poszukiwanego chłopca. Z ojcem nie ma kontaktu od czasu porwania. Detektywi muszą dowiedzieć się, komu zależało na zaginięciu.

Zdaniem Szwarca informatyk Darek używa w pracy nielegalnych metod, aby pozyskać informacje. Nie podoba mu się to i uważa, że dla takich osób nie ma miejsca na komendzie. Inspektor chce, aby Weronika sprowokowała swojego kolegę do zrobienia czegoś, co ujawni jego nieprzepisowe działania. Kobieta jest zaskoczona tym, że ma donosić. Sprawa staje się niejasna. Na dodatek Szwarcowi nie podoba się to, jak wygląda Darek, co jeszcze bardziej budzi podejrzenia policjantki. Czy to początek większego konfliktu?

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Monika Miller w Studio IPLA: Moja postać jest... tajemnicza
Piotr Mróz w Studio IPLA: Mogłem tego nie przeżyć...
Nowe gwiazdy w dziewiątym sezonie serialu „Gliniarze”

Komentarze
© Polsat 2020