2020-10-14

„Gliniarze” - odcinek 495: Nie dać się zabić mafii pogrzebowej

0

Olgierd i Krystian muszą odnaleźć porwanego biznesmena, który działał w branży związanej z pochówkami i sprzedażą nagrobków. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że funkcjonujący na rynku przedsiębiorcy mają wręcz brutalne metody radzenia sobie z konkurencją. Czy uda się uratować mężczyznę, któremu grozi śmierć?

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

Spod domu zostaje uprowadzony przedsiębiorca pogrzebowy. Podczas przesłuchania, córka porwanego dziwnie się zachowuje. Detektywi są pewni, że coś ukrywa. Były pracownik rzuca nowe światło na sprawę porwania. Okazuje się, że porwany mężczyzna był zamieszany w porachunki mafii. Czy mógł narazić się konkurencji, która chciała go sprzątnąć, gdy stał się niewygodny?

Ewelina w trakcie wizyty w poradni ginekologicznej zostaje okradziona. Za namową męża blokuje karty i składa zawiadomienie na komendzie. Kobieta jest poirytowana opieszałością Krystiana, zaangażowanego w śledztwo w sprawie porwania. Postanawia wziąć sprawy w swoje ręce, domyślając się, kto może być złodziejem. Dochodzi do konfrontacji, na którą z przerażeniem reaguje Górski.

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Monika Miller w Studio IPLA: Moja postać jest... tajemnicza
Piotr Mróz w Studio IPLA: Mogłem tego nie przeżyć...
Nowe gwiazdy w dziewiątym sezonie serialu „Gliniarze”

Komentarze
© Polsat 2020