2020-09-25

Przemysław Saleta w 500. odcinku serialu „Gliniarze”

Były kickbokser i zawodowy pięściarz został zaproszony do udziału w jubileuszu. Znana osobowość telewizyjna i ekspert sportowy pojawia się w serialu „Gliniarze” w ważnym momencie. W kogo się wcieli i jaki będzie miał związek z policjantami Wydziału Kryminalnego? Oglądaj odcinek 500 w środę 21 października o godz. 17:00 w Polsacie.

Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

Od dziewięciu sezonów najpopularniejsi „Gliniarze” w Polsce ruszają w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępców na terenie Warszawy i okolic. Widzowie im zaufali, pokochali i śledzą ich losy już od czterech lat. Dlatego z okazji pięćsetnego odcinka producenci przygotowali dla fanów coś specjalnego. To będzie epizod obfitujący w emocje od pierwszej do ostatniej minuty. Detektywi zmierzą się z najtrudniejszą sprawą w historii, w której stawką będzie życie kogoś bardzo im bliskiego.

Śledztwo stanie się wyjątkowo niebezpieczne. Będzie wymagać od policjantów ogromnego zaangażowania, intensywnych działań w różnym zakresie i w ekstremalnie krótkim czasie, dlatego aż dwa zespoły połączą swoje siły pod nadzorem komendanta. 

W trakcie działań detektywów dwaj uzbrojeni i zamaskowani napastnicy nieoczekiwanie zażądają pojawienia się naczelnika Zarębskiego. Nie zrobią tego bez powodu, ponieważ chwilę później go uprowadzają, a sytuacja nabierze nieoczekiwanego obrotu.

W toku śledztwa gliniarze przenikają do gangsterskiego półświatka, w którym ważną rolę odgrywa Artur Król, w którego wcieli się Przemysław Saleta. Jego działalność i związek ze sprawą zaskoczy nawet funkcjonariuszy Centralnego Biura Policji! Czy detektywi zdążą uratować naczelnika? I jakie tajemnice odkryją, gdy będą pracować pod przykrywką?

Przed „Gliniarzami” szereg wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. A Król jest świetnie zorientowany w przestępczym półświatku, jego wiedza byłaby dla nich bezcenna! Czy zechce z nimi współpracować?

Gliniarze odcinek nr 500 w środę 21 października o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Monika Miller w Studio IPLA: Moja postać jest... tajemnicza
Piotr Mróz w Studio IPLA: Mogłem tego nie przeżyć...
Nowe gwiazdy w dziewiątym sezonie serialu „Gliniarze”